Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.017,-
Nee
2004
2025-12-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 CC met kenteken 23-NL-ZD is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Dankzij 1.227 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 167 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 1.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1257 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1562 kg |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-08 |
| APK vervaldatum | 2026-12-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 206 CC cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206 CC
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 177.868 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 70 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 912 |
| Periode | 2000-11-28 - 2009-02-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15024 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 3923 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2001 | 2087 | 639 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2001 | 134 | 33 | € 5.004,- | |
| 2001 | 2088 | 640 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 495 | 81 | € 25.280,- | € 5.126,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 344 | 52 | € 5.472,- | |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 193 | 29 | € 5.402,- | |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 140 | 26 | € 26.447,- | € 5.736,- |
| 2006 | 922 | 307 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 923 | 308 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 76 | 20 | € 26.727,- | € 5.711,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2007 | 25 | 6 | € 27.113,- | € 4.826,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 50-PF-FK | |||
| 33-JB-LF | |||
| 94-RP-HB | |||
| 76-HJ-VD | |||
| 80-JF-TB | |||
| 17-LTX-2 | |||
| 37-JS-PT | |||
| 93-NFR-4 | |||
| KDR-70-F | |||
| 64-NR-ZB | |||
| 77-PX-BD | |||
| NZ-988-V | |||
| 35-XD-HR | |||
| PJ-262-H | |||
| 44-SBP-5 | |||
| 92-GXS-9 | |||
| 21-HJ-KR | |||
| 90-LP-GZ | |||
| 75-LK-RZ | |||
| 20-RB-BL | |||
| 91-NT-BD | |||
| 46-PP-KZ | |||
| 56-LL-BV | |||
| 73-LJ-NJ | |||
| 43-NH-KP | |||
| 31-PG-GT | |||
| 07-TB-KX | |||
| SX-789-K | |||
| 62-RL-FD | |||
| 53-JXV-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 16-JFG-2 | 2026-05-13 | |||
| 86-GPS-4 | 2026-05-23 | |||
| 18-JR-ZL | 2026-05-20 | |||
| 06-ST-TF | 2026-05-09 | |||
| 65-TG-GF | 2026-05-17 | |||
| 08-ZVN-8 | 2026-05-17 | |||
| 98-HK-PL | 2026-05-04 | |||
| 99-LT-GG | 2026-05-16 | |||
| RV-458-F | 2026-05-06 | |||
| JH-891-X | 2026-05-23 | |||
| 87-LR-DJ | 2026-05-11 | |||
| 58-JG-NS | 2026-04-29 | |||
| 41-JJ-ZP | 2026-05-23 | |||
| 56-NL-HN | 2026-05-19 | |||
| 33-PD-JG | 2026-05-03 | |||
| 72-NN-SN | 2026-05-19 | |||
| 03-LL-JN | 2026-05-23 | |||
| PT-890-D | 2026-05-13 | |||
| 22-NK-XK | 2026-05-21 | |||
| 68-SL-TJ | 2026-05-22 | |||
| 35-SG-JP | 2026-05-13 | |||
| 4-TGK-92 | 2026-05-22 | |||
| 22-JS-BN | 2026-05-20 | |||
| 45-HF-FH | 2026-05-20 | |||
| 48-RG-FB | 2026-05-23 | |||
| 62-LF-NK | 2026-05-20 | |||
| 27-PV-RZ | 2026-05-23 | |||
| 94-LXX-7 | 2026-05-23 | |||
| 2-TZF-78 | 2026-05-09 | |||
| 71-LS-LJ | 2026-05-17 |