Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 23-NH-ZR is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 103 pk. Dit model beschikt over een 1599 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.323 kg is deze auto solide gebouwd. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-10-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 104 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1402 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2003-10-02 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-02 |
| APK vervaldatum | 2023-10-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 198.156 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1281 |
| Periode | 2003-01-06 - 2007-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 14 | 0 | € 4.121,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 31 | 0 | € 4.315,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2005 | 60 | 0 | € 19.876,- | € 4.355,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 06-RB-HP | |||
| 08-PJ-RP | |||
| 16-TG-JD | |||
| 90-PP-BJ | |||
| 04-RV-ZP | |||
| 99-SF-PK | |||
| 78-NX-VT | |||
| 28-SH-DS | |||
| 88-PX-VK | |||
| 63-RH-HH | |||
| 91-PZ-TP | |||
| 25-RH-TV | |||
| 16-NV-LS | |||
| 66-NX-KN | |||
| 61-PS-FN | |||
| 48-LR-BS | |||
| 21-RV-DR | |||
| 51-RX-PX | |||
| 74-LS-HS | |||
| 34-LP-KG | |||
| 13-NL-ZL | |||
| 56-RD-XH | |||
| 92-PK-KH | |||
| 50-RL-ZX | |||
| 25-PD-VV | |||
| 54-RF-LP | |||
| 82-NX-ZS | |||
| 97-RX-KD | |||
| 62-RX-GJ | |||
| 80-RS-HX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-RG-HN | 2026-05-21 | |||
| 68-RK-RX | 2026-05-19 | |||
| 90-LR-NL | 2026-05-11 | |||
| 21-RP-NF | 2026-05-20 | |||
| 75-RB-SL | 2026-04-22 | |||
| 36-SN-LZ | 2026-04-25 | |||
| 79-NG-TX | 2026-05-04 | |||
| 88-PZ-XZ | 2026-04-24 | |||
| 33-RD-DD | 2026-04-07 | |||
| 49-PF-LD | 2026-04-04 | |||
| 08-PF-RN | 2026-04-08 | |||
| 28-RG-VK | 2026-04-01 | |||
| 45-NG-VT | 2026-05-22 | |||
| 33-LX-ZX | 2026-03-30 | |||
| 08-NF-FF | 2026-05-12 | |||
| 59-RP-BJ | 2026-03-26 | |||
| 83-PS-HF | 2026-03-28 | |||
| 53-PX-JR | 2026-04-01 | |||
| 92-RL-VD | 2026-03-23 | |||
| 68-PB-BK | 2026-03-17 | |||
| 18-PF-XB | 2026-03-23 | |||
| 12-LX-HK | 2026-03-14 | |||
| 76-RL-HZ | 2026-03-13 | |||
| 51-RF-DP | 2026-03-10 | |||
| 39-LK-PB | 2026-03-10 | |||
| 32-PK-TG | 2026-03-10 | |||
| 01-PD-JZ | 2026-03-04 | |||
| 22-SB-LX | 2026-03-07 | |||
| 10-NJ-ZT | 2024-02-27 | |||
| 49-RG-HN | 2022-03-22 |