Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.699,-
Nee
2003
2024-09-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 10-NJ-ZT is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 103 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1599 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met 1.323 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 606 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 348 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 104 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1402 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-23 |
| APK vervaldatum | 2027-05-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.420 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.420,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 198.156 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1281 |
| Periode | 2003-01-06 - 2007-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 14 | 0 | € 4.121,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 708 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 31 | 0 | € 4.315,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2004 | 1008 | 1 | € 3.666,- | |
| 2005 | 60 | 0 | € 19.876,- | € 4.355,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2005 | 793 | 0 | € 17.475,- | € 3.699,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2006 | 67 | 0 | € 17.815,- | € 3.797,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 18.169,- | € 3.988,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-PJ-RP | |||
| 06-RB-HP | |||
| 16-TG-JD | |||
| 04-RV-ZP | |||
| 90-PP-BJ | |||
| 99-SF-PK | |||
| 78-NX-VT | |||
| 28-SH-DS | |||
| 88-PX-VK | |||
| 63-RH-HH | |||
| 91-PZ-TP | |||
| 25-RH-TV | |||
| 16-NV-LS | |||
| 66-NX-KN | |||
| 61-PS-FN | |||
| 48-LR-BS | |||
| 21-RV-DR | |||
| 74-LS-HS | |||
| 51-RX-PX | |||
| 34-LP-KG | |||
| 13-NL-ZL | |||
| 56-RD-XH | |||
| 92-PK-KH | |||
| 50-RL-ZX | |||
| 25-PD-VV | |||
| 54-RF-LP | |||
| 97-RX-KD | |||
| 62-RX-GJ | |||
| 80-RS-HX | |||
| 59-NK-SJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-RG-HN | 2026-05-21 | |||
| 68-RK-RX | 2026-05-19 | |||
| 75-RB-SL | 2026-04-22 | |||
| 90-LR-NL | 2026-05-11 | |||
| 36-SN-LZ | 2026-04-25 | |||
| 21-RP-NF | 2026-05-20 | |||
| 79-NG-TX | 2026-05-04 | |||
| 88-PZ-XZ | 2026-04-24 | |||
| 33-RD-DD | 2026-04-07 | |||
| 49-PF-LD | 2026-04-04 | |||
| 08-PF-RN | 2026-04-08 | |||
| 28-RG-VK | 2026-04-01 | |||
| 33-LX-ZX | 2026-03-30 | |||
| 83-PS-HF | 2026-03-28 | |||
| 59-RP-BJ | 2026-03-26 | |||
| 53-PX-JR | 2026-04-01 | |||
| 92-RL-VD | 2026-03-23 | |||
| 08-NF-FF | 2026-05-12 | |||
| 68-PB-BK | 2026-03-17 | |||
| 12-LX-HK | 2026-03-14 | |||
| 18-PF-XB | 2026-03-23 | |||
| 76-RL-HZ | 2026-03-13 | |||
| 51-RF-DP | 2026-03-10 | |||
| 39-LK-PB | 2026-03-10 | |||
| 32-PK-TG | 2026-03-10 | |||
| 01-PD-JZ | 2026-03-04 | |||
| 22-SB-LX | 2026-03-07 | |||
| 36-NX-TD | 2026-03-07 | |||
| 23-NH-ZR | 2022-01-23 | |||
| 42-LL-LR | 2020-11-18 |