Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.626,-
Nee
2003
2025-12-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 23-LS-JS is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met 1.148 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 157 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-24 |
| APK vervaldatum | 2026-10-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.749 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.749,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 147.456 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 57-LJG-2 | |||
| 77-RT-FL | |||
| 76-TF-TR | |||
| 98-SL-PH | |||
| 63-TP-LV | |||
| 36-TN-PN | |||
| 23-SK-RJ | |||
| 20-XH-TB | |||
| 95-NJ-DR | |||
| 87-SK-HL | |||
| 42-RL-KB | |||
| 81-TF-LJ | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 89-TG-DL | |||
| 87-SP-SV | |||
| 67-SL-PH | |||
| 37-SX-TT | |||
| 79-SH-BF | |||
| 85-TK-RD | |||
| 89-TF-LJ | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 89-TK-JR | |||
| 09-TG-GR | |||
| 75-SR-HD | |||
| 39-RN-GZ | |||
| 84-SH-JV | |||
| 43-TD-VD | |||
| 07-TL-FB | |||
| 52-ST-LG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 57-SV-NR | 2026-05-15 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 42-SR-DR | 2026-04-16 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |