Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 22.011
€ 3.625,-
Nee
2010
2025-11-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken 23-KNT-3 is afkomstig uit het bouwjaar 2010. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 22.011 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1397 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.215 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 190 dagen in bezit. De APK is geldig tot 24-01-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1215 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1640 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-01-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-01-08 |
| APK vervaldatum | 2027-01-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Clubman stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 5.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.800 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Clubman
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
6 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 5.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 174.023 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 810 |
| Periode | 2009-01-20 - 2011-01-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 392 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 77 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 15 | 4 | € 27.916,- | € 5.761,- |
| 2009 | 234 | 61 | € 23.958,- | € 3.720,- |
| 2009 | 234 | 61 | € 23.958,- | € 3.720,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 26.887,- | € 5.311,- |
| 2010 | 154 | 15 | € 22.984,- | € 3.660,- |
| 2010 | 154 | 15 | € 22.984,- | € 3.660,- |
| 2011 | 4 | 1 | € 22.614,- | € 3.347,- |
| 2011 | 4 | 1 | € 22.614,- | € 3.347,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-JXH-4 | 2026-05-08 | |||
| 14-PHD-7 | 2026-05-04 | |||
| 91-KNT-2 | 2026-05-09 | |||
| 36-JHG-8 | 2026-05-12 | |||
| 48-JZR-1 | 2026-05-07 | |||
| 48-JZK-3 | 2026-05-21 | |||
| R-357-TG | 2026-05-19 | |||
| P-095-NG | 2026-04-28 | |||
| 97-NJD-2 | 2026-04-12 | |||
| P-232-BF | 2026-03-28 | |||
| 14-JFK-9 | 2026-03-12 | |||
| K-914-PN | 2026-03-18 | |||
| 93-KGK-7 | 2026-02-28 | |||
| NK-864-T | 2026-03-10 | |||
| HJ-052-H | 2025-04-24 | |||
| 35-TGN-4 | 2026-01-11 | |||
| 08-KNT-3 | 2026-02-17 | |||
| L-916-FN | 2025-07-23 | |||
| 98-JDL-3 | 2026-01-20 | |||
| 4-KKR-44 | 2025-11-24 | |||
| 40-KGR-2 | 2025-05-19 | |||
| 40-JXH-4 | 2022-11-07 | |||
| 1-KNH-15 | 2024-11-05 | |||
| 9-KPL-71 | 2025-04-11 | |||
| 66-KBF-5 | 2024-05-26 | |||
| 60-KJP-6 | 2025-05-20 | |||
| 13-JZH-2 | 2022-04-05 | |||
| TR-773-V | 2024-01-16 | |||
| 30-NFB-7 | 2025-06-25 | |||
| KG-551-N | 2025-01-26 |