Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.524,-
Nee
2004
2023-11-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken 22-PK-NB is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 61 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Deze auto weegt 936 kg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 240 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1012 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1350 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-02 |
| APK vervaldatum | 2027-01-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Kia Picanto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 184.099 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 82 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1047 |
| Periode | 2004-06-08 - 2009-07-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 12782 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 61-PR-KP | |||
| 64-RT-SB | |||
| 49-SL-BG | |||
| 93-TG-FG | |||
| 18-SG-TB | |||
| 34-SX-XZ | |||
| 17-PH-TN | |||
| 02-PN-HG | |||
| 35-RP-BP | |||
| 04-TR-BN | |||
| 07-RG-RG | |||
| 59-SB-TP | |||
| 50-SG-VX | |||
| 90-TG-FG | |||
| 13-PV-PV | |||
| 13-SG-KV | |||
| 35-XG-VZ | |||
| 13-PZ-ZV | |||
| 74-RG-VT | |||
| 79-XN-RX | |||
| 78-RX-GT | |||
| 45-XD-GN | |||
| 96-PR-BV | |||
| 56-SP-JT | |||
| 96-TR-RH | |||
| 49-PV-HP | |||
| 04-SG-LD | |||
| 41-RJ-HL | |||
| 31-RJ-GH | |||
| 06-XF-ZH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 61-RX-DN | 2026-05-27 | |||
| 73-RX-GT | 2026-05-27 | |||
| 27-TK-BG | 2026-05-24 | |||
| 90-PK-BS | 2026-05-26 | |||
| 44-JLX-7 | 2026-05-26 | |||
| 36-PS-FT | 2026-05-27 | |||
| 75-TG-ZJ | 2026-05-27 | |||
| 97-SG-KR | 2026-05-27 | |||
| 36-RN-XF | 2026-05-22 | |||
| 43-PV-TJ | 2026-05-26 | |||
| 78-PH-RG | 2026-05-27 | |||
| 06-PK-JK | 2026-05-24 | |||
| 11-SR-ZG | 2026-05-22 | |||
| 87-TF-XZ | 2026-05-21 | |||
| 22-PJ-HX | 2026-05-25 | |||
| 32-PT-KV | 2026-05-22 | |||
| 01-RJ-PR | 2026-05-27 | |||
| 09-TR-BL | 2026-05-26 | |||
| 21-RN-ZF | 2026-05-25 | |||
| 87-TK-RF | 2026-05-24 | |||
| 47-SR-SP | 2026-05-26 | |||
| 26-XF-ZK | 2026-05-19 | |||
| 64-XF-ZH | 2026-05-18 | |||
| 35-PV-KK | 2026-05-19 | |||
| 97-SZ-FR | 2026-05-24 | |||
| 26-SF-RZ | 2026-05-21 | |||
| 58-RL-NS | 2026-05-21 | |||
| 25-TH-ZT | 2026-05-27 | |||
| 95-XS-JZ | 2026-05-24 | |||
| 15-TR-SF | 2026-05-16 |