Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.467,-
Ja, 2004
2000
2026-04-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 22-PB-VN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Dit voertuig is in april 2004 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.475 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 54 dagen in bezit. De APK is geldig tot 08-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1550 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-23 |
| APK vervaldatum | 2026-06-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 6.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.998 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 6.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 224.273 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1292 |
| Periode | 2000-08-30 - 2004-02-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1114 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 443 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 61-LVG-4 | |||
| H-888-LR | |||
| 07-TXG-3 | |||
| GH-720-K | |||
| 70-GT-XL | |||
| 17-XK-LL | |||
| 41-LXN-3 | |||
| 60-JL-JS | |||
| 52-LP-ZN | |||
| 18-JN-ZP | |||
| 29-GL-FG | |||
| 70-GX-GN | |||
| 07-SX-PF | |||
| 47-GZ-XR | |||
| 01-NT-RF | |||
| 23-RX-SX | |||
| 51-GDG-8 | |||
| 15-LL-SX | |||
| 05-LT-VZ | |||
| 31-GV-JT | |||
| 65-LB-LV | |||
| 33-LB-TN | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 53-TB-GL | |||
| 07-GD-HL | |||
| 67-JS-TL | |||
| GN-524-L | |||
| 45-SH-DD | |||
| 33-XHX-2 | |||
| 33-LZP-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| 29-PK-ZR | 2026-05-22 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| 67-NJH-9 | 2022-08-20 | |||
| 38-JT-JG | 2021-04-13 | |||
| 87-JK-BT | 2024-06-13 | |||
| 04-GX-ZG | 2023-10-06 | |||
| 88-XP-HL | 2021-03-16 | |||
| 68-GN-HJ | 2020-07-15 | |||
| 74-GZ-PX | 2024-09-01 | |||
| PF-871-K | 2024-06-14 |