Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 32.883
€ 6.784,-
Nee
2009
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Plus met kenteken 22-JHK-4 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 32.883. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 160 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Met een massa van 1.499 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 389 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 5.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1499 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Eerste registratie | 2009-05-29 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-05-29 |
| APK vervaldatum | 2025-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf Plus stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 6.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Plus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Door overbelasting kan een storing in een massaverbinding voorkomen van het ABS-/ESC-regelapparaat.
Het ESC-/ABS-regelapparaat kan onjuist functioneren waardoor de stabiliserende werking van de wagen via het remsysteem kan wegvallen. De bestuurder wordt bij een defect gewaarschuwd middels de ABS- en ESC-controlelampjes.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een software-update uitvoeren aan het ABS-/ESC-regelapparaat.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 6.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 176.672 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2009-03-27 - 2013-03-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 813 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 261 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 238 | 83 | € 34.462,- | € 5.400,- |
| 2009 | 103 | 37 | € 31.105,- | € 4.630,- |
| 2009 | 103 | 37 | € 31.105,- | € 4.630,- |
| 2010 | 334 | 100 | € 33.186,- | € 5.257,- |
| 2010 | 99 | 32 | € 30.373,- | € 4.934,- |
| 2010 | 99 | 32 | € 30.373,- | € 4.934,- |
| 2011 | 142 | 49 | € 34.697,- | € 4.998,- |
| 2011 | 91 | 26 | € 31.401,- | € 4.784,- |
| 2011 | 91 | 26 | € 31.401,- | € 4.784,- |
| 2012 | 98 | 29 | € 36.227,- | € 5.326,- |
| 2012 | 32 | 8 | € 31.617,- | € 4.894,- |
| 2012 | 32 | 8 | € 31.617,- | € 4.894,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 42.517,- | € 3.126,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RF-042-J | 2026-05-15 | |||
| SF-625-L | 2026-05-11 | |||
| 00-TBR-9 | 2026-04-28 | |||
| 46-KTJ-6 | 2026-05-20 | |||
| 34-PDB-9 | 2026-04-25 | |||
| G-659-FG | 2026-05-14 | |||
| HJ-143-X | 2026-05-01 | |||
| KX-144-N | 2026-05-16 | |||
| 38-KNZ-8 | 2026-05-07 | |||
| 27-JPR-8 | 2026-04-28 | |||
| 55-TKH-5 | 2026-04-26 | |||
| 79-JJK-4 | 2026-03-30 | |||
| 82-JZR-4 | 2026-04-02 | |||
| 84-LPD-8 | 2026-04-18 | |||
| L-295-RP | 2026-04-11 | |||
| 57-TRN-3 | 2026-04-08 | |||
| RN-787-S | 2026-04-03 | |||
| 35-JXK-9 | 2026-03-28 | |||
| 06-LRF-8 | 2026-03-11 | |||
| 93-LTT-8 | 2026-03-08 | |||
| 1-THK-86 | 2023-09-16 | |||
| 4-XFN-06 | 2025-04-18 | |||
| RV-091-B | 2025-02-10 | |||
| J-358-XB | 2024-10-10 | |||
| 69-JHK-5 | 2021-05-11 | |||
| GP-362-N | 2025-11-25 | |||
| PV-041-R | 2022-04-22 | |||
| 6-TZL-84 | 2022-11-14 | |||
| 88-KNZ-4 | 2022-03-29 | |||
| 3-TSB-99 | 2025-04-30 |