Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.669,-
Nee
1999
2020-07-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323 F met kenteken 21DRZR is op kenteken gezet in 1999. De cilinderinhoud bedraagt 1498 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.150 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2129 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-09-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-11-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-11-11 |
| APK vervaldatum | 2020-09-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323 F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 323 F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 918 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1219 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 10 | 1 | € 3.588,- | |
| 1998 | 109 | 1 | € 3.367,- | |
| 1998 | 109 | 1 | € 3.367,- | |
| 1999 | 37 | 1 | € 3.946,- | |
| 1999 | 463 | 1 | € 3.441,- | |
| 1999 | 463 | 1 | € 3.441,- | |
| 2000 | 49 | 0 | € 4.001,- | |
| 2000 | 452 | 2 | € 3.579,- | |
| 2000 | 452 | 2 | € 3.579,- | |
| 2001 | 191 | 0 | € 3.411,- | |
| 2001 | 191 | 0 | € 3.411,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.346,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.346,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 35-FB-KZ | 2024-05-07 | |||
| 70-FH-PD | 2024-05-24 | |||
| 63-DT-PR | 2023-06-26 | |||
| 09-FL-BZ | 2021-12-21 | |||
| XSRS01 | 2021-03-01 | |||
| 01-DV-DF | 2021-11-16 | |||
| 93-GH-XB | 2021-11-03 | |||
| XR-RR-04 | 2022-01-23 | |||
| ZG-GZ-66 | 2025-04-22 | |||
| 93-DV-NB | 2021-09-06 | |||
| 93-GF-RJ | 2020-12-06 | |||
| 95FTGD | 2020-10-23 | |||
| 69GDXZ | 2020-11-15 | |||
| 01-GK-KD | 2020-11-11 | |||
| 76-FG-RZ | 2023-10-05 | |||
| 61-DG-BJ | 2024-02-02 | |||
| 66-DX-KX | 2021-07-31 | |||
| 12DHXH | 2021-03-10 | |||
| 27-FX-BJ | 2023-07-14 | |||
| XZFD21 | 2021-02-13 |