Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.266,-
Nee
2007
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 21-XK-RZ is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1332 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Met 1.045 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 314 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1045 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1460 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-29 |
| APK vervaldatum | 2027-04-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
17 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 201.599 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 41 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1262 |
| Periode | 2003-11-27 - 2011-05-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8463 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Aantal import auto's | 496 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 4 | 2 | € 3.260,- | |
| 2003 | 4 | 2 | € 3.260,- | |
| 2004 | 1038 | 33 | € 3.220,- | |
| 2004 | 1038 | 33 | € 3.220,- | |
| 2005 | 1708 | 49 | € 14.499,- | € 3.200,- |
| 2005 | 1708 | 49 | € 14.499,- | € 3.200,- |
| 2006 | 1928 | 101 | € 15.018,- | € 3.137,- |
| 2006 | 1928 | 101 | € 15.018,- | € 3.137,- |
| 2007 | 261 | 4 | € 3.514,- | |
| 2007 | 1661 | 86 | € 15.543,- | € 3.094,- |
| 2007 | 1661 | 86 | € 15.543,- | € 3.094,- |
| 2008 | 336 | 15 | € 16.651,- | € 3.231,- |
| 2008 | 1449 | 86 | € 14.894,- | € 2.921,- |
| 2008 | 1449 | 86 | € 14.894,- | € 2.921,- |
| 2009 | 569 | 92 | € 13.330,- | € 2.660,- |
| 2009 | 406 | 31 | € 15.973,- | € 2.444,- |
| 2009 | 569 | 92 | € 13.330,- | € 2.660,- |
| 2010 | 99 | 44 | € 15.017,- | € 2.223,- |
| 2010 | 433 | 18 | € 15.583,- | € 2.451,- |
| 2010 | 99 | 44 | € 15.017,- | € 2.223,- |
| 2011 | 7 | 3 | € 14.917,- | € 1.794,- |
| 2011 | 484 | 23 | € 15.283,- | € 2.247,- |
| 2011 | 7 | 3 | € 14.917,- | € 1.794,- |
| 2012 | 246 | 22 | € 14.848,- | € 2.318,- |
| 2013 | 5 | 1 | € 17.093,- | € 3.694,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 31-XN-SZ | |||
| 46-TT-DP | |||
| 49-RS-HD | |||
| 93-XK-RX | |||
| 35-XB-GD | |||
| 16-PG-PD | |||
| 72-PN-BL | |||
| 69-XL-VN | |||
| 18-RZ-BL | |||
| 21-PR-RF | |||
| 05-SN-JN | |||
| 48-SF-BG | |||
| 94-GJJ-1 | |||
| 07-TT-BN | |||
| 36-PX-RB | |||
| 83-GGS-2 | |||
| 31-RP-RK | |||
| 51-RX-NR | |||
| 13-GHZ-8 | |||
| 70-XB-ZD | |||
| 23-SL-VL | |||
| 45-TB-JF | |||
| 96-TK-KR | |||
| 56-TN-BJ | |||
| 88-SB-GX | |||
| 49-RF-ST | |||
| 77-GXZ-2 | |||
| H-480-ZN | |||
| 41-TB-FV | |||
| RB-778-G |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-PZ-DP | 2026-05-22 | |||
| 85-SB-ZJ | 2026-05-18 | |||
| 78-XV-VV | 2026-05-15 | |||
| 29-ZF-BG | 2026-05-14 | |||
| 10-PZ-DP | 2026-05-22 | |||
| 70-XL-VN | 2026-05-13 | |||
| 83-XB-VF | 2026-05-22 | |||
| 70-PK-ZX | 2026-05-12 | |||
| 16-TV-BL | 2026-05-11 | |||
| 97-PK-PX | 2026-05-20 | |||
| 18-SV-PL | 2026-05-18 | |||
| 33-RJ-BJ | 2026-05-19 | |||
| 70-HSG-5 | 2026-05-09 | |||
| 20-RX-RB | 2026-05-10 | |||
| 62-RV-DV | 2026-05-22 | |||
| 17-PXN-5 | 2026-05-09 | |||
| 38-PP-PG | 2026-05-06 | |||
| 37-RJ-PP | 2026-05-12 | |||
| 69-PK-KN | 2026-05-07 | |||
| KDB-95-H | 2026-05-20 | |||
| 36-XH-LB | 2026-05-02 | |||
| 75-ZK-ZG | 2026-05-01 | |||
| 34-RT-LR | 2026-04-30 | |||
| 32-XZ-JK | 2026-04-30 | |||
| 90-RD-JF | 2026-05-20 | |||
| 73-ZJ-GG | 2026-04-28 | |||
| 44-PL-GN | 2026-05-01 | |||
| 17-ZF-XV | 2026-04-25 | |||
| 04-TD-KN | 2026-05-11 | |||
| 28-RT-GV | 2026-05-14 |