Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.999,-
Nee
2003
2012-03-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Primera met kenteken 21-NB-JP is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1769 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Dankzij 1.368 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2012 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 322 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1769 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,57 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2012-03-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-07-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-07-21 |
| APK vervaldatum | 2027-04-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan Primera sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.670 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.100 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Primera
Huidige eigenaar
14 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.670,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 218.445 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1350 |
| Periode | 1996-09-20 - 2008-11-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 764 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 14 | 1 | € 4.382,- | |
| 1996 | 6 | 1 | € 5.312,- | |
| 1996 | 14 | 1 | € 4.382,- | |
| 1997 | 13 | 0 | € 4.781,- | |
| 1997 | 51 | 2 | € 4.670,- | |
| 1997 | 51 | 2 | € 4.670,- | |
| 1998 | 18 | 0 | € 4.899,- | |
| 1998 | 68 | 1 | € 4.667,- | |
| 1998 | 68 | 1 | € 4.667,- | |
| 1999 | 74 | 0 | € 4.789,- | |
| 1999 | 74 | 0 | € 4.789,- | |
| 1999 | 15 | 0 | € 4.898,- | |
| 2000 | 40 | 2 | € 4.619,- | |
| 2000 | 40 | 2 | € 4.619,- | |
| 2001 | 38 | 0 | € 4.742,- | |
| 2001 | 38 | 0 | € 4.742,- | |
| 2002 | 116 | 1 | € 25.875,- | € 5.235,- |
| 2002 | 10 | 0 | € 5.879,- | |
| 2002 | 116 | 1 | € 25.875,- | € 5.235,- |
| 2003 | 100 | 5 | € 5.200,- | |
| 2003 | 100 | 5 | € 5.200,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 5.510,- | |
| 2004 | 114 | 3 | € 5.135,- | |
| 2004 | 114 | 3 | € 5.135,- | |
| 2004 | 7 | 0 | € 5.494,- | |
| 2005 | 69 | 0 | € 5.962,- | |
| 2005 | 8 | 1 | € 5.954,- | |
| 2005 | 69 | 0 | € 5.962,- | |
| 2006 | 59 | 0 | € 5.472,- | |
| 2006 | 7 | 0 | € 5.553,- | |
| 2006 | 59 | 0 | € 5.472,- | |
| 2007 | 16 | 0 | € 5.562,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 5.708,- | |
| 2007 | 16 | 0 | € 5.562,- | |
| 2008 | 5 | 0 | € 5.344,- | |
| 2008 | 5 | 0 | € 5.344,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RX-LB-05 | 2026-05-14 | |||
| SN-ZF-91 | 2026-04-14 | |||
| TH-BL-98 | 2026-05-02 | |||
| 97-SL-DJ | 2026-03-23 | |||
| 92-NN-RN | 2024-10-01 | |||
| 71LNSF | 2020-09-03 | |||
| 67-NB-BR | 2021-08-08 | |||
| 89-JX-GN | 2024-03-12 | |||
| 10-JS-FX | 2025-05-16 | |||
| 48-NS-XD | 2021-10-14 | |||
| 47-NL-TH | 2021-10-29 | |||
| 39-RH-RD | 2022-07-05 | |||
| 06-NV-BT | 2023-11-13 | |||
| 54LNKS | 2021-03-24 | |||
| 81PGXH | 2020-09-28 | |||
| 17-RT-XJ | 2025-01-23 | |||
| 28-JR-RR | 2022-03-25 | |||
| 05-NT-TB | 2023-04-08 | |||
| 02JTRT | 2020-11-14 | |||
| 70-NX-BB | 2022-08-03 | |||
| 38-LJ-DL | 2023-04-08 | |||
| 11-RJ-VB | 2022-05-05 | |||
| 48JSBZ | 2020-06-05 | |||
| 20-JV-LL | 2020-08-17 | |||
| 68-ND-ST | 2023-08-28 | |||
| 31-LP-TF | 2022-06-16 | |||
| 31-NJ-RB | 2023-04-25 | |||
| 98-RH-LD | 2024-04-04 | |||
| 45-JS-JS | 2021-12-10 | |||
| JP-127-F | 2022-09-03 |