Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.474,-
Nee
2003
2026-02-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 20-LX-XJ is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 84 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.195 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 98 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 80 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1195 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-26 |
| APK vervaldatum | 2026-03-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
3 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 150.623 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 24 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1238 |
| Periode | 2000-09-11 - 2005-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5763 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 163 | 1 | € 3.577,- | |
| 2000 | 67 | 0 | € 4.005,- | |
| 2000 | 163 | 1 | € 3.577,- | |
| 2001 | 165 | 4 | € 4.069,- | |
| 2001 | 1292 | 6 | € 3.636,- | |
| 2001 | 1292 | 6 | € 3.636,- | |
| 2002 | 234 | 1 | € 3.959,- | |
| 2002 | 1828 | 4 | € 3.497,- | |
| 2002 | 1828 | 4 | € 3.497,- | |
| 2003 | 1863 | 3 | € 3.434,- | |
| 2003 | 1863 | 3 | € 3.434,- | |
| 2003 | 266 | 0 | € 3.928,- | |
| 2004 | 615 | 0 | € 19.214,- | € 3.508,- |
| 2004 | 11 | 0 | € 4.170,- | |
| 2004 | 615 | 0 | € 19.214,- | € 3.508,- |
| 2005 | 2 | 0 | € 19.852,- | € 4.336,- |
| 2005 | 2 | 0 | € 19.852,- | € 4.336,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 82-LT-FF | |||
| 75-HT-FV | |||
| 47-JX-LX | |||
| 40-PD-ZG | |||
| 54-JK-RD | |||
| 95-NX-RH | |||
| 28-LT-FB | |||
| 79-LT-VR | |||
| 24-LH-VN | |||
| 09-LT-PV | |||
| 50GKNS | |||
| 30-LR-SF | |||
| 07-JL-RL | |||
| 01-JS-TV | |||
| 28-LS-NL | |||
| 19-NR-DF | |||
| 94-JJ-GJ | |||
| 80-LB-BP | |||
| 88-LD-TV | |||
| 23-GK-RP | |||
| 42-NH-BR | |||
| 19-NH-GF | |||
| 16-LP-KP | |||
| 68-LR-TL | |||
| 56-NZ-BB | |||
| 59-LH-LH | |||
| 02HBHS | |||
| 99-LF-TN | |||
| 69-JS-NB | |||
| 22-GV-LT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 61-LH-PZ | 2026-05-27 | |||
| 92-LX-RR | 2026-05-20 | |||
| 91-NZ-JS | 2026-05-22 | |||
| 14-NB-SB | 2026-05-16 | |||
| 89-RL-DF | 2026-05-15 | |||
| 03-NT-ZS | 2026-05-20 | |||
| 25-NK-JR | 2026-05-24 | |||
| 52-LJ-JG | 2026-05-16 | |||
| 46-LF-FX | 2026-05-08 | |||
| 25-NZ-FD | 2026-05-08 | |||
| 32-JX-ZH | 2026-05-05 | |||
| 38-LR-HK | 2026-05-05 | |||
| 02-JB-ND | 2026-05-05 | |||
| 33-NB-LJ | 2026-05-02 | |||
| 90-HS-GG | 2026-05-01 | |||
| 88-NJ-GZ | 2026-05-02 | |||
| 20-NJ-TX | 2026-04-28 | |||
| 34-GL-VN | 2026-04-28 | |||
| 91-NH-XG | 2026-04-19 | |||
| 14-NJ-VT | 2026-04-24 | |||
| 74-NZ-BB | 2026-05-15 | |||
| 32-JR-TB | 2026-04-21 | |||
| 29-JJ-BD | 2026-04-15 | |||
| 03-HJ-LP | 2026-04-14 | |||
| 01-LD-TZ | 2026-04-14 | |||
| 42-JH-PB | 2026-04-08 | |||
| 12-HR-RG | 2026-05-05 | |||
| 06-JJ-KD | 2026-04-09 | |||
| 21-JS-LF | 2026-04-04 | |||
| 40-LF-RT | 2026-04-22 |