Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.400,-
Nee
2001
2021-03-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken 20GNGN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met een massa van 1.150 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1889 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1839 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 9.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2021-03-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-01-15 |
| APK vervaldatum | 2021-05-11 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 168.718 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 28-RJ-TV | 2025-07-11 | |||
| 34-GT-ZD | 2021-06-17 | |||
| 56-FT-DJ | 2024-04-15 | |||
| 31-GL-NK | 2020-10-06 | |||
| XSXV54 | 2021-02-08 | |||
| 38-GD-VF | 2021-03-11 | |||
| ZG-DZ-42 | 2021-01-11 | |||
| XR-NH-84 | 2024-08-05 | |||
| XL-FG-89 | 2021-06-09 | |||
| 58FNBK | 2020-11-09 | |||
| ZJFG53 | 2020-06-20 | |||
| 33GKJZ | 2020-07-24 | |||
| 36GTZD | 2020-08-25 | |||
| 13-HD-NP | 2021-05-01 | |||
| 59-FT-LL | 2021-01-22 | |||
| 28DTPS | 2020-05-12 | |||
| XTBR53 | 2020-07-27 | |||
| 07GKKB | 2020-08-15 | |||
| 67GTPV | 2021-03-13 |