Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.987,-
Nee
2004
2026-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 20-PR-ZS is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.2 liter per 100 km. Met een massa van 1.556 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-03-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1556 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2100 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-25 |
| APK vervaldatum | 2027-03-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.183 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.425 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.183,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 306.722 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1140 |
| Periode | 2000-06-09 - 2008-06-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2635 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 30 |
| Aantal import auto's | 599 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 30 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 210 | 42 | € 10.698,- | |
| 2001 | 459 | 76 | € 45.780,- | € 10.969,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2002 | 353 | 47 | € 47.950,- | € 11.045,- |
| 2002 | 324 | 47 | € 37.625,- | € 10.161,- |
| 2002 | 322 | 46 | € 37.625,- | € 10.165,- |
| 2003 | 242 | 21 | € 10.928,- | |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2004 | 323 | 73 | € 45.579,- | € 9.990,- |
| 2004 | 324 | 73 | € 45.579,- | € 9.995,- |
| 2004 | 368 | 43 | € 60.680,- | € 11.086,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2005 | 315 | 61 | € 49.735,- | € 11.665,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2006 | 369 | 72 | € 49.754,- | € 11.591,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2007 | 353 | 129 | € 47.973,- | € 9.794,- |
| 2007 | 301 | 72 | € 50.419,- | € 11.627,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 11.570,- | |
| 2008 | 17 | 7 | € 46.415,- | € 10.488,- |
| 2008 | 13 | 3 | € 49.583,- | € 10.703,- |
| 2008 | 16 | 6 | € 46.415,- | € 10.310,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 72-PZ-GF | |||
| 99-GS-KG | |||
| NH-334-J | |||
| 02-GZ-RJ | |||
| 84-GS-BF | |||
| GL-672-S | |||
| 47-HN-DH | |||
| 23-HG-DF | |||
| KZ-800-R | |||
| 91-TS-TH | |||
| 74-NX-SK | |||
| NH-917-X | |||
| JR-986-T | |||
| 38-HR-RX | |||
| 3-ZDD-80 | |||
| 59-NR-LV | |||
| 07-LP-XP | |||
| 36-GP-BZ | |||
| 33-RS-RL | |||
| 86-SB-TD | |||
| 02-PB-VL | |||
| 78-XS-FR | |||
| 93-NX-SH | |||
| 45-NJ-BS | |||
| 88-HG-VJ | |||
| 81-LTR-1 | |||
| 11-ND-LZ | |||
| 61-PR-FT | |||
| 53-RT-SR | |||
| 5-ZPK-22 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-JG-RL | 2026-05-22 | |||
| 53-GK-VL | 2026-05-11 | |||
| P-123-TG | 2026-05-18 | |||
| 42-PN-GV | 2026-05-06 | |||
| RG-127-H | 2026-05-15 | |||
| 13-JVJ-3 | 2026-05-17 | |||
| RJ-878-V | 2026-05-16 | |||
| 46-NK-ZP | 2026-05-04 | |||
| 99-XR-DK | 2026-05-08 | |||
| 70-TN-KT | 2026-04-30 | |||
| 1-TKV-02 | 2026-05-03 | |||
| 75-NGP-6 | 2026-05-11 | |||
| 03-LZ-LG | 2026-04-28 | |||
| 36-SR-TH | 2026-04-28 | |||
| 21-XS-FD | 2026-05-20 | |||
| 25-FV-JP | 2026-05-22 | |||
| 41-PP-LG | 2026-05-11 | |||
| 38-XS-LR | 2026-05-13 | |||
| 96-PN-FZ | 2026-05-08 | |||
| JTL-25-V | 2026-05-11 | |||
| 19-NT-SP | 2026-05-06 | |||
| 91-JZ-RN | 2026-05-05 | |||
| 22-GZ-RJ | 2026-05-05 | |||
| 92-NZ-NS | 2026-05-03 | |||
| X-497-SZ | 2026-05-11 | |||
| N-806-DZ | 2026-04-27 | |||
| 06-LR-PK | 2026-04-25 | |||
| 39-NZ-SK | 2026-05-14 | |||
| 27-NFR-6 | 2026-05-05 | |||
| 11-RJ-XB | 2026-05-21 |