Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 22.180
€ 4.526,-
Nee
2010
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 20-NLS-9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 22.180 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 110 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Met 1.290 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 601 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 2.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1290 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1734 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 2010-10-07 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2010-10-07 |
| APK vervaldatum | 2024-10-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 3.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 3.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 197.180 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1028 |
| Periode | 2008-11-24 - 2011-02-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1554 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 149 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 203 | 11 | € 23.795,- | € 5.580,- |
| 2008 | 203 | 11 | € 23.795,- | € 5.580,- |
| 2009 | 842 | 94 | € 23.458,- | € 4.029,- |
| 2009 | 842 | 94 | € 23.458,- | € 4.029,- |
| 2010 | 503 | 44 | € 22.394,- | € 4.267,- |
| 2010 | 503 | 44 | € 22.394,- | € 4.267,- |
| 2011 | 6 | 0 | € 22.819,- | € 4.814,- |
| 2011 | 6 | 0 | € 22.819,- | € 4.814,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-410-KV | 2026-05-18 | |||
| 97-HRV-3 | 2026-05-04 | |||
| 37-JLJ-7 | 2026-05-04 | |||
| 79-JSX-7 | 2026-05-26 | |||
| 56-NKZ-5 | 2026-05-21 | |||
| 40-HZT-3 | 2026-04-17 | |||
| 07-LZL-7 | 2026-05-20 | |||
| 60-NLH-7 | 2026-05-19 | |||
| 72-LSZ-4 | 2026-05-16 | |||
| 97-LJV-8 | 2026-05-11 | |||
| 58-LBP-2 | 2026-04-17 | |||
| 61-HST-5 | 2026-04-17 | |||
| 74-HHJ-5 | 2026-04-13 | |||
| 14-HHJ-5 | 2026-05-08 | |||
| 54-LPT-8 | 2026-05-05 | |||
| 48-NFB-2 | 2026-04-30 | |||
| 84-HSB-4 | 2026-04-16 | |||
| 94-LZV-9 | 2026-05-21 | |||
| 75-KND-1 | 2026-04-10 | |||
| 75-KZZ-5 | 2026-03-24 | |||
| 71-HPL-6 | 2026-03-19 | |||
| 95-LFV-7 | 2026-03-19 | |||
| 60-KTD-3 | 2026-03-17 | |||
| 80-HHJ-4 | 2026-03-26 | |||
| 39-JGH-2 | 2026-03-20 | |||
| 96-HHK-7 | 2026-03-24 | |||
| 49-HHJ-4 | 2026-03-19 | |||
| 90-KND-1 | 2026-03-18 | |||
| 07-NBB-9 | 2024-05-31 | |||
| 73-KZZ-5 | 2021-02-10 |