Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.390
€ 4.986,-
Ja, 2015
2012
2022-12-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Eos met kenteken 2-ZVD-63 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. In april 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 33.390. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.497 kg. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1497 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1920 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-05-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-04-09 |
| APK vervaldatum | 2027-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Eos cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Eos
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 183.679 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 961 |
| Periode | 2007-12-19 - 2015-10-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1240 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Aantal import auto's | 390 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 2 | 1 | € 7.759,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 7.759,- | |
| 2008 | 280 | 72 | € 35.963,- | € 6.363,- |
| 2008 | 280 | 72 | € 35.963,- | € 6.363,- |
| 2009 | 253 | 105 | € 36.752,- | € 4.875,- |
| 2009 | 252 | 104 | € 36.752,- | € 4.870,- |
| 2010 | 229 | 53 | € 34.348,- | € 5.554,- |
| 2010 | 229 | 53 | € 34.348,- | € 5.554,- |
| 2011 | 244 | 74 | € 35.552,- | € 4.423,- |
| 2011 | 244 | 74 | € 35.552,- | € 4.423,- |
| 2012 | 134 | 42 | € 37.071,- | € 4.127,- |
| 2012 | 134 | 42 | € 37.071,- | € 4.127,- |
| 2013 | 46 | 17 | € 37.916,- | € 3.796,- |
| 2013 | 46 | 17 | € 37.916,- | € 3.796,- |
| 2014 | 37 | 18 | € 37.315,- | € 3.069,- |
| 2014 | 37 | 18 | € 37.315,- | € 3.069,- |
| 2015 | 15 | 8 | € 40.592,- | € 5.354,- |
| 2015 | 15 | 8 | € 40.592,- | € 5.354,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| J-395-JP | |||
| S-127-HG | |||
| K-851-RV | |||
| X-989-SP | |||
| 37-XXG-9 | |||
| 37-LXT-3 | |||
| 37-PDD-4 | |||
| 83-LNS-7 | |||
| JBF-83-H | |||
| TF-239-Z | |||
| 81-NRD-5 | |||
| JBR-10-Z | |||
| P-879-BL | |||
| 87-SKR-5 | |||
| 51-ZS-FS | |||
| L-683-PF | |||
| L-601-ZK | |||
| L-244-GT | |||
| J-876-VX | |||
| 81-KRX-6 | |||
| 42-XPL-6 | |||
| 48-LRF-7 | |||
| 3-ZRB-08 | |||
| 31-HGB-4 | |||
| 27-GBN-4 | |||
| 43-PBP-2 | |||
| 09-ZR-NG | |||
| 74-PBR-3 | |||
| PF-520-B | |||
| 1-XJR-26 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-210-GX | 2026-05-20 | |||
| 55-GDX-1 | 2026-05-19 | |||
| K-669-TJ | 2026-05-17 | |||
| 82-KPG-9 | 2026-05-19 | |||
| 10-PDD-3 | 2026-05-21 | |||
| 24-PBN-5 | 2026-05-13 | |||
| KF-583-R | 2026-05-21 | |||
| RT-488-T | 2026-05-13 | |||
| 25-PDD-2 | 2026-05-16 | |||
| XT-272-B | 2026-05-07 | |||
| 18-LPK-2 | 2026-05-07 | |||
| 70-NGB-9 | 2026-05-03 | |||
| GPN-33-V | 2026-04-30 | |||
| XN-540-Z | 2026-04-29 | |||
| 83-TBF-8 | 2026-05-07 | |||
| 73-JJN-5 | 2026-04-25 | |||
| JD-561-J | 2026-04-28 | |||
| 18-LGK-8 | 2026-04-23 | |||
| H-866-KV | 2026-04-18 | |||
| P-848-NG | 2026-05-15 | |||
| 54-ZN-NZ | 2026-03-29 | |||
| 75-JFH-8 | 2026-03-25 | |||
| 73-JBG-9 | 2026-03-21 | |||
| 96-PBN-6 | 2026-03-03 | |||
| 04-LJT-4 | 2026-03-11 | |||
| XF-236-F | 2026-03-11 | |||
| J-885-PJ | 2026-03-10 | |||
| S-654-BS | 2023-09-20 | |||
| 86-TBD-7 | 2024-02-05 | |||
| PK-627-G | 2021-09-07 |