Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart forfour met kenteken 2-ZDG-73 is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1124 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.7 liter per 100 km. Dankzij 1.040 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 13-09-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-08-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-12-29 |
| APK vervaldatum | 2026-09-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart forfour stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.444 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.430 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart forfour
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.444,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 231.751 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1003 |
| Periode | 2004-07-19 - 2009-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1229 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 20.611,- | € 3.659,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-TG-BB | 2026-05-18 | |||
| 32-TL-BD | 2026-04-27 | |||
| 51-RL-VN | 2026-05-15 | |||
| 03-SR-KK | 2026-04-30 | |||
| 86-TJ-KB | 2026-04-24 | |||
| 99-TD-JN | 2026-04-28 | |||
| 04-SF-SX | 2026-04-23 | |||
| 39-TD-PG | 2026-05-08 | |||
| 64-PV-TS | 2026-04-14 | |||
| 72-PL-FX | 2026-04-07 | |||
| 34-PX-XP | 2026-03-28 | |||
| HB-174-Z | 2026-04-06 | |||
| 52-PT-ZD | 2026-03-21 | |||
| 30-RD-PL | 2026-03-19 | |||
| 10-RL-JS | 2026-03-13 | |||
| 11-PT-VS | 2026-03-19 | |||
| 70-TD-ZG | 2026-03-11 | |||
| 92-SK-HB | 2026-03-19 | |||
| 82-SG-GB | 2026-03-02 | |||
| 76-RS-GF | 2022-03-07 | |||
| 06-SX-JH | 2024-12-20 | |||
| 44-RH-SN | 2025-03-01 | |||
| 40-SJ-NT | 2024-03-12 | |||
| 79-PP-FJ | 2023-11-19 | |||
| 84-TD-BD | 2025-05-21 | |||
| 76-TD-KR | 2023-12-21 | |||
| 06-RX-NV | 2024-05-09 | |||
| 35RNSP | 2020-11-06 | |||
| 56-RS-PB | 2020-06-30 | |||
| 34-RP-BS | 2020-08-22 |