Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 39.865
€ 7.560,-
Nee
2014
2023-11-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Touran met kenteken 2-XVL-48 is op kenteken gezet in 2014. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 39.865. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.536 kg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 186 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,49 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-11-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-11-05 |
| APK vervaldatum | 2026-11-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Touran stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 10.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Touran
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
2 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 10.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 192.813 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1038 |
| Periode | 2012-09-18 - 2015-06-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 565 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Aantal import auto's | 213 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 115 | 45 | € 39.217,- | € 5.248,- |
| 2012 | 39 | 13 | € 35.540,- | € 6.436,- |
| 2012 | 39 | 13 | € 35.540,- | € 6.436,- |
| 2013 | 240 | 87 | € 40.846,- | € 5.656,- |
| 2013 | 165 | 62 | € 36.530,- | € 5.232,- |
| 2013 | 164 | 61 | € 36.514,- | € 5.257,- |
| 2014 | 165 | 62 | € 41.288,- | € 5.629,- |
| 2014 | 88 | 29 | € 38.017,- | € 5.386,- |
| 2014 | 88 | 29 | € 38.017,- | € 5.386,- |
| 2015 | 45 | 19 | € 41.993,- | € 4.222,- |
| 2015 | 31 | 14 | € 37.197,- | € 4.627,- |
| 2015 | 31 | 14 | € 37.197,- | € 4.627,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RS-262-H | 2026-04-16 | |||
| 6-STT-75 | 2026-04-20 | |||
| NZ-994-F | 2026-05-08 | |||
| X-368-KV | 2026-05-08 | |||
| RH-061-K | 2026-05-02 | |||
| GV-064-T | 2026-04-08 | |||
| JK-512-T | 2026-04-28 | |||
| NX-404-L | 2026-04-23 | |||
| NV-230-G | 2026-03-30 | |||
| J-355-XN | 2026-04-18 | |||
| 8-XBJ-24 | 2026-04-14 | |||
| L-020-RH | 2026-03-29 | |||
| X-783-RG | 2026-03-25 | |||
| JVH-53-N | 2026-02-26 | |||
| HJL-27-S | 2025-06-04 | |||
| 9-TFG-92 | 2023-09-25 | |||
| GD-837-L | 2025-06-17 | |||
| SK-548-G | 2024-01-18 | |||
| L-956-FN | 2021-10-03 | |||
| HHG-75-P | 2025-07-16 | |||
| 21-ZBR-7 | 2025-06-04 | |||
| 15-ZXJ-8 | 2024-04-19 | |||
| 13-ZTJ-5 | 2022-05-28 | |||
| K-264-NL | 2021-03-28 | |||
| N-643-GK | 2021-12-31 | |||
| N-881-DX | 2022-02-21 | |||
| G-445-ZF | 2023-09-18 | |||
| L-411-DL | 2021-08-21 | |||
| L-410-GB | 2021-06-30 | |||
| 24-ZSG-8 | 2020-07-21 |