Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 50.829
€ 10.855,-
Ja, 2014
2012
2024-11-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Scirocco met kenteken 2-TLR-15 is afkomstig uit het bouwjaar 2012. Dit voertuig is in maart 2014 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 50.829. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 265 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.439 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-05-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 14.700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 266 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1439 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-05-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-03-26 |
| APK vervaldatum | 2026-05-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 8 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 8 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Scirocco coupe
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 15.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Scirocco
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 15.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 153.113 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 794 |
| Periode | 2010-01-13 - 2017-08-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 181 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 89 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 49% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 67 | 32 | € 49.241,- | € 6.579,- |
| 2010 | 21 | 9 | € 46.689,- | € 6.954,- |
| 2010 | 21 | 9 | € 46.689,- | € 6.954,- |
| 2011 | 55 | 28 | € 49.877,- | € 6.508,- |
| 2011 | 12 | 5 | € 46.670,- | € 5.506,- |
| 2011 | 12 | 5 | € 46.670,- | € 5.506,- |
| 2012 | 36 | 16 | € 53.373,- | € 6.499,- |
| 2012 | 14 | 6 | € 50.303,- | € 8.082,- |
| 2012 | 14 | 6 | € 50.303,- | € 8.082,- |
| 2013 | 23 | 13 | € 56.755,- | € 4.818,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 52.116,- | € 3.487,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 52.116,- | € 3.487,- |
| 2017 | 1 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZG-536-T | 2026-05-16 | |||
| HP-300-J | 2026-04-26 | |||
| 03-LBL-4 | 2026-04-11 | |||
| G-260-BN | 2026-03-24 | |||
| HK-024-P | 2024-11-02 | |||
| NR-369-J | 2025-06-30 | |||
| P-537-LT | 2022-09-30 | |||
| 57-TNN-2 | 2024-03-07 | |||
| 68-XGL-3 | 2022-10-05 | |||
| KK-097-D | 2026-02-15 | |||
| G-491-GB | 2023-09-27 | |||
| H-552-GN | 2020-06-07 | |||
| XK-102-T | 2025-06-08 | |||
| J-848-HL | 2020-10-30 | |||
| J-849-HL | 2020-08-14 | |||
| 59-SZL-8 | 2026-01-16 | |||
| XF-234-X | 2025-10-03 | |||
| SV-909-P | 2026-03-03 | |||
| S-924-PG | 2023-07-22 | |||
| 69-TDG-6 | 2023-06-28 | |||
| K-468-DJ | 2023-11-13 | |||
| 7-XRG-51 | 2022-12-12 | |||
| S-119-VK | 2024-10-07 | |||
| ZN-833-S | 2024-01-27 | |||
| N-878-PB | 2025-04-22 | |||
| 90-LXP-9 | 2021-12-04 | |||
| 80-KZJ-2 | 2021-04-17 | |||
| R-919-DB | 2023-08-06 | |||
| 7-KSX-61 | 2026-01-22 | |||
| R-095-BK | 2023-07-08 |