Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.688
€ 3.125,-
Nee
2013
2025-07-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken 2-SLN-17 is op kenteken gezet in 2013. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 28.688. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1395 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.224 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-04-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 5.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1224 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1740 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-11-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-11-01 |
| APK vervaldatum | 2026-04-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
10 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 7.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 198.741 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 689 |
| Periode | 2013-06-11 - 2015-05-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 937 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 33 |
| Aantal import auto's | 464 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 33 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 431 | 207 | € 26.272,- | € 1.766,- |
| 2013 | 429 | 205 | € 26.268,- | € 1.774,- |
| 2014 | 501 | 254 | € 26.598,- | € 1.869,- |
| 2014 | 500 | 253 | € 26.596,- | € 1.873,- |
| 2015 | 5 | 3 | € 27.058,- | € 1.706,- |
| 2015 | 5 | 3 | € 27.058,- | € 1.706,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GFB-78-X | 2026-05-22 | |||
| GS-652-G | 2026-05-22 | |||
| JRT-38-D | 2026-05-21 | |||
| GSG-27-R | 2026-05-15 | |||
| P-462-HP | 2026-05-14 | |||
| S-288-LZ | 2026-05-13 | |||
| H-171-FZ | 2026-05-13 | |||
| S-755-VZ | 2026-05-13 | |||
| N-922-BK | 2026-05-04 | |||
| 8-SNR-27 | 2026-04-24 | |||
| R-238-LD | 2026-04-20 | |||
| X-345-RT | 2026-04-15 | |||
| JZK-22-L | 2026-04-15 | |||
| KFG-04-T | 2026-04-11 | |||
| T-149-RZ | 2026-04-11 | |||
| HXV-09-Z | 2026-04-05 | |||
| L-085-NK | 2026-03-31 | |||
| HXZ-87-S | 2026-03-28 | |||
| XS-740-F | 2026-03-23 | |||
| H-053-LL | 2026-03-21 | |||
| PH-848-X | 2026-03-17 | |||
| 6-SKT-86 | 2026-03-13 | |||
| JSF-97-V | 2026-03-12 | |||
| J-661-GR | 2026-02-28 | |||
| ZH-018-P | 2026-02-27 | |||
| HLV-80-B | 2026-02-12 | |||
| R-335-TJ | 2026-01-30 | |||
| J-122-VH | 2026-01-23 | |||
| X-158-JN | 2026-01-08 | |||
| 4-SLH-91 | 2025-12-11 |