Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.540
€ 500,-
Nee
2013
2025-06-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Lancia Ypsilon met kenteken 2-KVN-60 is op kenteken gezet in 2013. Destijds had deze Lancia een catalogusprijs van € 13.540 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 86 pk. De cilinderinhoud bedraagt 875 cm³ en de auto heeft 2 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.2 liter per 100 km. Met 1.050 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 332 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-05-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1050 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1455 kg |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-07-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-07-26 |
| APK vervaldatum | 2027-05-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Lancia Ypsilon MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 4.980 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.872 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Lancia Ypsilon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 4.980,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 83.959 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1157 |
| Periode | 2011-06-22 - 2016-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1115 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 126 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 447 | 83 | € 17.123,- | |
| 2011 | 447 | 83 | € 17.123,- | |
| 2012 | 289 | 36 | € 17.242,- | |
| 2012 | 289 | 36 | € 17.242,- | |
| 2013 | 250 | 5 | € 14.766,- | € 500,- |
| 2013 | 250 | 5 | € 14.766,- | € 500,- |
| 2014 | 110 | 1 | € 14.804,- | € 937,- |
| 2014 | 110 | 1 | € 14.804,- | € 937,- |
| 2015 | 18 | 1 | € 17.250,- | € 1.840,- |
| 2015 | 18 | 1 | € 17.250,- | € 1.840,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 16.545,- | € 1.840,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 16.545,- | € 1.840,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 61-RZV-8 | |||
| JK-737-T | |||
| 45-SBV-1 | |||
| 97-RZH-6 | |||
| 62-RXP-2 | |||
| NK-533-J | |||
| 75-RVH-7 | |||
| 11-ZFZ-2 | |||
| 17-ZFZ-2 | |||
| 00-RNP-5 | |||
| 29-RXV-2 | |||
| 95-TJT-1 | |||
| 7-KJJ-78 | |||
| 1-KSG-03 | |||
| 10-ZXJ-2 | |||
| 35-THV-5 | |||
| 8-KHL-91 | |||
| 50-XPB-9 | |||
| 41-SVN-2 | |||
| 26-TSF-7 | |||
| 6-TVS-46 | |||
| 04-TKS-2 | |||
| 89-RXF-9 | |||
| HF-068-Z | |||
| 08-ZXJ-2 | |||
| 2-XDN-90 | |||
| 7-SHL-97 | |||
| 3-KVR-11 | |||
| 53-XKP-5 | |||
| 56-RNN-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-RZV-8 | 2026-05-10 | |||
| 73-RVH-7 | 2026-04-25 | |||
| 83-XBV-2 | 2026-05-20 | |||
| 3-TLT-15 | 2026-04-13 | |||
| 6-KSK-98 | 2026-04-20 | |||
| 05-TXG-6 | 2026-05-05 | |||
| 18-ZJR-6 | 2026-04-28 | |||
| 94-XPS-3 | 2026-04-21 | |||
| 14-RZH-7 | 2026-03-27 | |||
| 49-TPX-7 | 2026-04-13 | |||
| 59-RZV-8 | 2026-04-09 | |||
| 78-RZV-8 | 2026-03-21 | |||
| 06-ZXJ-2 | 2026-03-30 | |||
| 6-KRH-52 | 2026-03-28 | |||
| 44-SBX-6 | 2026-03-12 | |||
| 90-RXF-9 | 2026-03-13 | |||
| GZ-511-G | 2026-03-21 | |||
| 7-KJJ-79 | 2026-03-21 | |||
| 09-XDJ-1 | 2026-03-21 | |||
| 89-ZPR-8 | 2026-03-18 | |||
| 08-ZPR-9 | 2026-03-16 | |||
| HH-598-P | 2026-03-14 | |||
| 96-RZH-6 | 2026-03-07 | |||
| 47-RXS-3 | 2026-03-02 | |||
| 03-SXK-2 | 2026-03-26 | |||
| 39-ZBS-9 | 2026-03-09 | |||
| 30-ZPB-8 | 2025-07-15 | |||
| 00-RZH-7 | 2025-10-18 | |||
| 4-KXJ-05 | 2026-01-26 | |||
| 83-TGF-4 | 2023-01-27 |