Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.841,-
Nee
2002
2021-08-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 19JFJN is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.365 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1738 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-09-2021.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2021-08-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-14 |
| APK vervaldatum | 2021-09-01 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 185.236 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 15JDBD | 2020-08-01 | |||
| 71-JF-TG | 2023-03-27 | |||
| 49JTBN | 2022-04-18 | |||
| 71-HZ-FR | 2022-01-10 | |||
| 29JBLJ | 2022-06-27 | |||
| 98-LV-ZR | 2021-06-23 | |||
| 70-JR-KD | 2024-05-16 | |||
| 53-TF-TS | 2020-08-28 | |||
| 37LFHN | 2020-07-14 | |||
| 80HZLG | 2021-09-18 | |||
| 33NDZX | 2020-09-10 | |||
| 95-LS-BK | 2024-06-29 | |||
| 95-JZ-HH | 2025-01-17 | |||
| 23-JN-NJ | 2021-03-30 | |||
| 35LNJL | 2020-06-02 | |||
| 87LTZZ | 2021-03-16 | |||
| 22LBVZ | 2020-10-31 | |||
| 18-LF-LT | 2021-06-04 | |||
| 02-LD-JN | 2022-03-20 | |||
| 34-LD-TL | 2024-05-31 | |||
| 56-JR-XD | 2021-01-10 | |||
| 15-JL-KF | 2022-03-10 | |||
| 21-LF-DK | 2022-02-10 | |||
| 85-LZ-HR | 2020-09-19 |