Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 23.986
€ 5.226,-
Nee
2008
2026-02-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Plus met kenteken 19-ZH-PJ is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 23.986 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met een massa van 1.416 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 108 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-10-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 2.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1416 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-02-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-02-09 |
| APK vervaldatum | 2026-10-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Plus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 174.718 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 29 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1205 |
| Periode | 2007-10-03 - 2010-01-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1380 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 188 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 91 | 19 | € 28.456,- | € 5.488,- |
| 2007 | 91 | 19 | € 28.456,- | € 5.488,- |
| 2008 | 498 | 128 | € 28.684,- | € 4.972,- |
| 2008 | 1005 | 153 | € 25.742,- | € 5.193,- |
| 2008 | 1003 | 151 | € 25.742,- | € 5.196,- |
| 2009 | 111 | 12 | € 28.310,- | € 5.240,- |
| 2009 | 283 | 16 | € 25.299,- | € 5.243,- |
| 2009 | 283 | 16 | € 25.299,- | € 5.243,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 23.848,- | € 5.143,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 23.848,- | € 5.143,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 52-HLG-6 | |||
| 88-ZN-FG | |||
| 81-ZH-PR | |||
| 85-ZD-FK | |||
| JT-251-T | |||
| GX-511-S | |||
| JZ-106-P | |||
| 32-GXX-8 | |||
| 03-GPK-7 | |||
| 92-GZN-6 | |||
| 73-HGZ-8 | |||
| 11-GVK-8 | |||
| 77-GHH-2 | |||
| 40-ZS-FT | |||
| 43-ZP-GT | |||
| 55-ZH-SK | |||
| 31-ZJ-LJ | |||
| 21-HHV-3 | |||
| 92-GJL-6 | |||
| 29-GFZ-6 | |||
| GHL-83-R | |||
| 08-HGZ-9 | |||
| 38-GHR-6 | |||
| HR-436-J | |||
| 83-GNJ-6 | |||
| 25-ZN-LJ | |||
| 78-GJT-1 | |||
| 56-ZP-KR | |||
| G-092-HP | |||
| 2-SVR-23 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-ZF-HR | 2026-05-14 | |||
| 71-HJK-6 | 2026-05-18 | |||
| 57-GPF-4 | 2026-05-15 | |||
| 43-ZF-HR | 2026-05-09 | |||
| HBH-45-G | 2026-05-09 | |||
| 11-GLD-2 | 2026-05-08 | |||
| 73-HKL-2 | 2026-05-06 | |||
| 01-HBP-4 | 2026-05-02 | |||
| TZ-254-J | 2026-05-01 | |||
| 59-GBJ-5 | 2026-04-29 | |||
| 21-GTD-6 | 2026-04-22 | |||
| N-201-BL | 2026-04-16 | |||
| NJ-025-D | 2026-04-13 | |||
| 41-GGS-7 | 2026-04-11 | |||
| KT-131-J | 2026-04-11 | |||
| 12-GJT-5 | 2026-04-10 | |||
| 9-ZLX-15 | 2026-04-07 | |||
| 22-XZ-VL | 2026-04-07 | |||
| 36-ZR-XS | 2026-04-01 | |||
| 50-XZ-NG | 2026-03-24 | |||
| 83-GLJ-3 | 2026-03-23 | |||
| 14-HFF-5 | 2026-03-17 | |||
| 10-GZF-8 | 2026-03-16 | |||
| 39-ZP-KR | 2026-03-14 | |||
| RS-467-D | 2026-03-10 | |||
| 09-GJZ-4 | 2026-03-04 | |||
| K-643-FX | 2026-03-07 | |||
| RN-061-G | 2026-03-05 | |||
| 72-ZJ-VS | 2025-07-20 | |||
| 47-HKS-1 | 2026-01-27 |