Kenteken check 19-TSH-6

Mercedes-Benz C 200 Cdi

NL
19-TSH-6
Carscanner Score
4.8
4.8

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

5k tot 6k

Catalogusprijs

€ 47.246

BPM

€ 9.208,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2012

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Mercedes-Benz C 200 Cdi écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 19-TSH-6
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Mercedes-Benz C 200 Cdi
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
215 km/u

Deze Mercedes-Benz C 200 Cdi met kenteken 19-TSH-6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 47.246. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 136 pk. Dit model beschikt over een 2143 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Dankzij 1.590 kg ligt deze auto stevig op de weg. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 5.700.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 2.143 cm³
Vermogen 136 pk (100 kW)
Versnellingen 7
Transmissie Automaat
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 6.3 l/100 km
Verbruik (snelweg) 4.5 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 5.1 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Carrosserie Sedan
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,70 × 1,80 × 1,45 m
Wielbasis 2,76 m
Rijklaar gewicht 1.590 kg
Technische max. massa voertuig 2.105 kg
Eerste registratie 31 mrt 2012
Eerste toelating in Nederland 31 mrt 2012
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 6.000

Bij een handelaar

€ 5.700

Bij een particulier

€ 5.400

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 4.822

Particuliere verkoop

€ 5.400

Verwachte statijd

24 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 615 per maand
PER MAAND
Groningen € 173/mnd
Fryslân € 172/mnd
Drenthe € 172/mnd
Overijssel goedkoopst € 168/mnd
Flevoland € 169/mnd
Gelderland € 174/mnd
Utrecht € 170/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 168/mnd
Zuid-Holland duurst € 176/mnd
Zeeland € 169/mnd
Noord-Brabant € 170/mnd
Limburg € 170/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Brandstof € 132
Verzekering (WA) € 128
Onderhoud & reparatie € 111
Afschrijving € 59
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 25 dagen
Bron 2 bronnen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 16 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Carscanner schat de huidige marktwaarde van 19-TSH-6 op ongeveer € 5.700. Deze schatting is gebaseerd op marktdata van vergelijkbare auto's.
Voor deze Mercedes-Benz C 200 Cdi is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (4 mei 2022). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
19-TSH-6 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 31 maart 2012 vond in Nederland plaats.
Voor deze Mercedes-Benz C 200 Cdi zijn geen terugroepacties geregistreerd.
De nieuwprijs van 19-TSH-6 was volgens de RDW € 47.246, inclusief btw en BPM.
Deze Mercedes-Benz C 200 Cdi is 1 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 9 april 2022 en voor het laatst op 4 mei 2022. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.
19-TSH-6 is voor het eerst toegelaten op 31 maart 2012. Op basis van die datum geldt 2012 als bouwjaar.
De motor van deze Mercedes-Benz C 200 Cdi levert volgens de RDW 136 pk.

Algemene informatie

Model Mercedes-Benz C 200 Cdi sedan
Recente marktcijfers bouwjaar 2012
Gem. recente vraagprijs € 11.474,-
KM
Gem. recente kilometerstand 180.249 km
#
Recent aangeboden 3 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 947 · ± 3 jaar
Productieperiode 1 apr 2011 – 8 mei 2014
Geregistreerde auto's in NL 336 waarvan 2 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 126 van 336 · 38% waarvan 2 in de laatste 12 maanden

Historie

Mercedes-Benz C 200 Cdi sedan
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2011 160 registraties · 65 import 160 65 € 48.491,- € 6.436,- Gem. nieuwprijs € 48.491,- · Gem. BPM € 6.436,-
2012 deze auto 114 registraties · 36 import 114 36 € 48.247,- € 7.982,- Gem. nieuwprijs € 48.247,- · Gem. BPM € 7.982,-
2013 57 registraties · 23 import 57 23 € 50.979,- € 6.770,- Gem. nieuwprijs € 50.979,- · Gem. BPM € 6.770,-
2014 5 registraties · 2 import 5 2 € 50.409,- € 5.923,- Gem. nieuwprijs € 50.409,- · Gem. BPM € 5.923,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
84-XHG-9 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PL-478-F 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
90-ZVS-5 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
XR-028-P 2026-08-28 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KR-937-J 2026-09-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
16-XZN-6 2026-07-27 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
26-XTX-9 2026-08-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
72-XVD-7 2026-07-20 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HJ-497-X 2026-07-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-SFB-61 2022-02-28 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
87-TVZ-6 2024-01-19 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TZ-295-G 2022-03-02 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-SBL-63 2024-02-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
42-TGZ-3 2023-01-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-SHB-62 2020-08-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NR-099-Z 2022-06-24 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
16-RRS-5 2023-04-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
01-XJN-4 2024-05-03 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
41-XZR-2 2022-04-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
16TZK1 2020-12-26 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
09-TKX-7 2023-01-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GR-379-V 2022-07-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
38-RLV-7 2024-04-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
59-XRX-8 2025-12-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-156-JT 2026-04-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-TDK-65 2023-02-06 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
44-RXD-7 2023-01-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-SGH-56 2023-01-13 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-SXH-84 2023-06-01 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-XTD-51 2022-10-26 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
65-ZVT-5 2022-07-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-ZRS-40 2025-10-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
04-ZHB-8 2022-03-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 19-TSH-6 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X