Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.149,-
Nee
2004
2020-08-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota MR2 met kenteken 19-NR-VN is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1794 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Met een massa van 1.065 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 2116 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 26-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1225 kg |
| Lengte | 3,90 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,25 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-23 |
| APK vervaldatum | 2027-05-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota MR2 cabriolet
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 30.200 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota MR2
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 30.200,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 121.388 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1499 |
| Periode | 2000-01-01 - 2006-04-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1044 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 342 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-FV-LL | 2026-05-21 | |||
| 34-LV-LL | 2026-04-10 | |||
| 53-GB-JH | 2026-05-20 | |||
| 65-GZ-KL | 2026-04-30 | |||
| K-498-SV | 2026-04-17 | |||
| 94-GZ-FF | 2026-04-12 | |||
| 62-LP-FH | 2026-04-16 | |||
| 39-XB-HR | 2026-04-15 | |||
| KD-530-F | 2026-03-23 | |||
| 50-HJ-PH | 2026-03-23 | |||
| 91-GH-NJ | 2026-03-23 | |||
| GT-860-B | 2023-10-01 | |||
| 06-GG-LK | 2023-09-12 | |||
| 66-RH-VP | 2025-03-19 | |||
| 18-PH-RH | 2022-02-15 | |||
| 76-LH-BG | 2024-11-22 | |||
| 61-FX-TK | 2021-03-02 | |||
| 06-FP-GV | 2023-09-27 | |||
| 61-FK-NG | 2025-07-30 | |||
| 73-GF-SG | 2025-07-17 | |||
| 3-TZS-61 | 2022-11-14 | |||
| 53-LS-JF | 2022-07-04 | |||
| 7-XRJ-40 | 2023-05-20 | |||
| 99-LT-FK | 2025-12-07 | |||
| S-131-RF | 2024-09-24 | |||
| 29-FP-LZ | 2025-06-09 | |||
| 44-FZ-LT | 2023-05-20 | |||
| 1-KRN-53 | 2021-12-01 | |||
| P-853-XP | 2023-04-24 | |||
| 92-JL-VP | 2025-05-08 |