Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.006,-
Nee
2002
2025-02-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 19-LD-NZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.365 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 451 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-16 |
| APK vervaldatum | 2026-09-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 185.236 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 56JHZN | 2022-04-27 | |||
| 72-JR-KD | 2022-04-23 | |||
| 76-LX-VN | 2024-03-01 | |||
| 96-HV-NK | 2024-03-20 | |||
| 20JHHJ | 2021-01-21 | |||
| 23-JN-NJ | 2021-03-30 | |||
| 63JKDK | 2021-01-14 | |||
| 68JPNX | 2022-04-02 | |||
| 28JBFH | 2021-10-12 | |||
| 63-JX-VD | 2021-03-30 | |||
| 29JBLJ | 2022-06-27 | |||
| 55-JH-TZ | 2023-03-03 | |||
| 95-LS-BK | 2024-06-29 | |||
| 29-LF-BL | 2021-02-09 | |||
| 93-LV-ZR | 2024-10-14 | |||
| 05-LZ-LD | 2023-03-02 | |||
| 69-JP-NX | 2021-07-10 | |||
| 85-LZ-HR | 2020-09-19 | |||
| 70-JR-KD | 2024-05-16 | |||
| 53-TF-TS | 2020-08-28 | |||
| 06LDJN | 2020-11-21 | |||
| 33NDZX | 2020-09-10 | |||
| 37LFHN | 2020-07-14 | |||
| 41-JZ-JK | 2021-10-31 |