Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.723,-
Nee
2001
2026-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 19-HT-JD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met een massa van 1.165 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 309 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1341 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1670 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-22 |
| APK vervaldatum | 2027-03-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 169.271 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1079 |
| Periode | 2000-05-17 - 2004-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2984 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 36-HX-BZ | 2026-05-19 | |||
| 70-HK-BR | 2026-05-18 | |||
| 19-FR-KB | 2026-05-10 | |||
| 85-HT-KF | 2026-05-13 | |||
| 53-GH-BP | 2026-05-14 | |||
| 68-HB-GN | 2026-05-08 | |||
| 58-GB-NK | 2026-05-19 | |||
| 26-HR-JL | 2026-05-02 | |||
| 05-HX-BD | 2026-04-23 | |||
| 72-JK-BZ | 2026-04-29 | |||
| 29-GL-PD | 2026-04-27 | |||
| 89-HV-FK | 2026-05-15 | |||
| 63-HL-PJ | 2026-04-14 | |||
| 26-JT-RH | 2026-05-13 | |||
| 36-FV-JG | 2026-04-15 | |||
| 86-JB-DT | 2026-03-30 | |||
| 99-GL-GG | 2026-03-22 | |||
| 60-HH-LS | 2026-03-25 | |||
| 89-HS-KX | 2026-03-24 | |||
| 87-HB-BH | 2026-04-23 | |||
| 03-HT-DH | 2026-03-23 | |||
| 47-JK-FJ | 2026-03-13 | |||
| 37-HP-BT | 2026-03-16 | |||
| 16-HB-BL | 2026-03-14 | |||
| 41-GZ-HJ | 2026-04-12 | |||
| 86-FZ-GN | 2026-03-23 | |||
| 99-HH-GR | 2026-03-05 | |||
| 62-LD-RF | 2026-03-09 | |||
| 87-GL-LT | 2026-03-08 | |||
| 38-HP-FX | 2021-08-22 |