Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 29.685
€ 6.733,-
Nee
2009
2026-01-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C4 Picasso met kenteken 19-HLD-8 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 29.685. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1749 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Dankzij 1.585 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 128 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 62 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 1.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1749 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1585 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2200 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-01-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-01-05 |
| APK vervaldatum | 2026-03-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C4 Picasso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 maanden| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1074 |
| Periode | 2006-12-07 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 858 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 35 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1 | 1 | € 4.831,- | |
| 2006 | 1 | 1 | € 4.831,- | |
| 2007 | 382 | 11 | € 30.162,- | € 7.084,- |
| 2007 | 382 | 11 | € 30.162,- | € 7.084,- |
| 2008 | 417 | 21 | € 30.082,- | € 6.775,- |
| 2008 | 417 | 21 | € 30.082,- | € 6.775,- |
| 2009 | 58 | 2 | € 30.903,- | € 6.824,- |
| 2009 | 58 | 2 | € 30.903,- | € 6.824,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-XF-XF | 2026-05-14 | |||
| 57-ZK-PR | 2026-05-08 | |||
| 85-XL-JG | 2026-05-09 | |||
| 04-ZJ-PR | 2026-05-17 | |||
| 48-JLG-7 | 2026-05-09 | |||
| 45-XK-LT | 2026-04-21 | |||
| 26-XD-XB | 2026-05-17 | |||
| 71-XZ-PZ | 2026-04-18 | |||
| 75-JGZ-7 | 2026-05-21 | |||
| 72-PKR-5 | 2026-05-14 | |||
| 47-GLT-8 | 2026-05-04 | |||
| 32-HPD-8 | 2026-04-16 | |||
| 27-JFX-8 | 2026-04-03 | |||
| 86-XP-XS | 2026-03-18 | |||
| 86-GLK-6 | 2026-03-12 | |||
| 85-GFX-2 | 2026-03-07 | |||
| 48-ZN-KH | 2026-03-03 | |||
| 58-XL-GJ | 2026-03-08 | |||
| 56-GGZ-8 | 2025-11-14 | |||
| 24-XS-JR | 2025-07-18 | |||
| 82-ZH-LL | 2025-07-07 | |||
| 80-ZF-VB | 2024-10-20 | |||
| 16-XD-TP | 2025-12-24 | |||
| 92-XX-NR | 2025-04-23 | |||
| 09-XL-RP | 2025-09-19 | |||
| 19-XL-LF | 2026-01-18 | |||
| 26-GHV-1 | 2025-10-13 | |||
| 08-ZR-XF | 2024-09-15 | |||
| 29-XD-ZK | 2025-08-26 | |||
| 70-ZL-GZ | 2025-01-14 |