Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.526,-
Nee
2004
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 18-PV-JH is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 58 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1086 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Een laag gewicht van 959 kg zorgt voor extra dynamiek. Sinds 8 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 88 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1086 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 59 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1007 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1336 kg |
| Lengte | 3,57 m |
| Breedte | 1,53 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-22 |
| APK vervaldatum | 2026-08-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.899 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenHuidige eigenaar
10 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.899,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 86.527 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 33 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1311 |
| Periode | 2001-03-30 - 2007-03-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5307 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 124 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 4 | 2 | € 2.128,- | |
| 2001 | 4 | 2 | € 2.028,- | |
| 2001 | 5 | 4 | € 1.676,- | |
| 2001 | 5 | 4 | € 1.676,- | |
| 2002 | 4 | 2 | € 1.750,- | |
| 2002 | 18 | 10 | € 1.493,- | |
| 2002 | 18 | 10 | € 1.493,- | |
| 2003 | 131 | 3 | € 1.876,- | |
| 2003 | 392 | 2 | € 1.488,- | |
| 2003 | 392 | 2 | € 1.488,- | |
| 2004 | 2353 | 36 | € 1.463,- | |
| 2004 | 2353 | 36 | € 1.463,- | |
| 2004 | 837 | 13 | € 1.865,- | |
| 2005 | 2368 | 68 | € 9.602,- | € 1.518,- |
| 2005 | 592 | 9 | € 11.322,- | € 1.996,- |
| 2005 | 2368 | 68 | € 9.602,- | € 1.518,- |
| 2006 | 168 | 4 | € 9.479,- | € 1.480,- |
| 2006 | 14 | 1 | € 11.359,- | € 1.971,- |
| 2006 | 168 | 4 | € 9.479,- | € 1.480,- |
| 2007 | 3 | 0 | € 9.593,- | € 1.564,- |
| 2007 | 3 | 0 | € 9.593,- | € 1.564,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 58-RB-XB | |||
| 87-RK-FZ | |||
| 11-PB-ZZ | |||
| 01-RJ-HJ | |||
| 42-PP-NS | |||
| 36-PD-DZ | |||
| 30-NT-GD | |||
| 63-NP-PR | |||
| 36-RT-LN | |||
| 33-RX-NH | |||
| 36-PD-VV | |||
| 62-RL-ST | |||
| 44-NZ-GN | |||
| 94-PR-XX | |||
| 17PPNS | |||
| 36-PL-XD | |||
| 29-PR-LV | |||
| 11-NDS-9 | |||
| 78-RR-BV | |||
| 38-NJ-GZ | |||
| 25-PZ-TR | |||
| 88-NV-FS | |||
| 16-NP-LK | |||
| 83-RK-TF | |||
| 31-PZ-LH | |||
| 02-PT-HG | |||
| 03-PK-LV | |||
| 96-NX-ZS | |||
| 28-RH-BP | |||
| 73-RH-BP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 03-PD-VX | 2026-05-17 | |||
| 74-NP-LH | 2026-05-20 | |||
| 88-RD-SN | 2026-05-18 | |||
| 69-NZ-DR | 2026-05-16 | |||
| 95-RJ-XS | 2026-05-08 | |||
| 82-NK-ZB | 2026-05-09 | |||
| 67-NP-PP | 2026-05-08 | |||
| 08-PZ-ZT | 2026-05-08 | |||
| 45-RS-NP | 2026-05-12 | |||
| 15-PF-NN | 2026-05-09 | |||
| 51-RG-HN | 2026-05-02 | |||
| 79-PK-NZ | 2026-05-05 | |||
| 91-RT-RS | 2026-04-28 | |||
| 13-RF-BK | 2026-04-29 | |||
| 65-TS-GZ | 2026-04-29 | |||
| 57-PK-PV | 2026-04-28 | |||
| 04-NK-TT | 2026-05-19 | |||
| 39-NS-RK | 2026-04-28 | |||
| 46-PN-RH | 2026-05-03 | |||
| 53-PN-RH | 2026-04-23 | |||
| 59-RB-HN | 2026-04-20 | |||
| 90-PN-RH | 2026-05-14 | |||
| 79-PL-RD | 2026-05-02 | |||
| 04-PS-LL | 2026-05-13 | |||
| 86-RJ-JL | 2026-05-20 | |||
| 36-PR-NZ | 2026-05-18 | |||
| 33-PL-TV | 2026-05-05 | |||
| 81-PK-LT | 2026-05-05 | |||
| 68-RG-KD | 2026-05-02 | |||
| 01-RF-HT | 2026-05-02 |