Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.917,-
Nee
2002
2012-01-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Wagon R+ met kenteken 18-JL-ZF is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 76 pk. De motor heeft een inhoud van 1298 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.1 l/100 km. Met een massa van 1.005 kg is deze auto solide gebouwd. In 2012 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 111 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 76 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1355 kg |
| Lengte | 3,61 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2012-01-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-06-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-06-13 |
| APK vervaldatum | 2026-09-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Wagon R+
Huidige eigenaar
14 jarenBij voertuigen geproduceerd tussen december 2001 en oktober 2003 bestaat het risico dat de airbag aan de bestuurderszijde niet functioneert door een fout in de bedrading.
Indien het voertuig betrokken is bij een frontale botsing waar zowel de airbag aan bestuurderszijde als aan de passagierszijde moet uitgaan, bestaat het risico dat de airbag aan de bestuurderszijde niet zal functioneren.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien nodige de bedrading vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.616,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 202.827 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1127 |
| Periode | 1998-11-13 - 2004-01-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6239 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 186 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 1.609,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 1999 | 42 | 6 | € 1.574,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 2000 | 455 | 21 | € 2.477,- | |
| 2000 | 1397 | 39 | € 2.089,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 2.428,- | |
| 2001 | 1058 | 37 | € 2.393,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 803 | 37 | € 2.326,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 2.294,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-SG-JX | |||
| 45-HZ-JB | |||
| 33-JG-PV | |||
| 01-JZ-GZ | |||
| 34-JT-LF | |||
| 78-JL-NV | |||
| 94-HX-JR | |||
| 53-JT-RG | |||
| 11-JJ-GS | |||
| 47-SF-DK | |||
| 97-JR-BV | |||
| 79-JD-NL | |||
| 57-JN-PL | |||
| 81-HX-TP | |||
| 87-JZ-LL | |||
| 16-JJ-DV | |||
| 54-TX-NP | |||
| 30-JX-FT | |||
| 36-HZ-DD | |||
| 54-JH-ZF | |||
| 44-SF-SP | |||
| 12-JN-HX | |||
| 14-JK-BT | |||
| 83-JV-SF | |||
| 66-LF-LJ | |||
| 66-JV-ZS | |||
| 13-JT-DF | |||
| 11-JB-DS | |||
| 54-NB-XF | |||
| 88-LL-SV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-JD-ZS | 2026-05-23 | |||
| 17-JK-BT | 2026-05-23 | |||
| 71-FP-SH | 2026-05-23 | |||
| 31-HT-TD | 2026-05-21 | |||
| 52-JN-LS | 2026-05-20 | |||
| 33-JB-DS | 2026-05-20 | |||
| 21-GD-NT | 2026-05-19 | |||
| 27-HT-LT | 2026-05-18 | |||
| 07-FZ-PD | 2026-05-17 | |||
| 21-HN-GS | 2026-05-16 | |||
| 77-LD-GZ | 2026-05-15 | |||
| 76-NJ-HG | 2026-05-13 | |||
| 40-GNH-4 | 2026-05-12 | |||
| 78-LK-RT | 2026-05-08 | |||
| 76-GG-LN | 2026-05-08 | |||
| 04-JD-LH | 2026-05-07 | |||
| 59-GT-JX | 2026-05-05 | |||
| 55-GP-SK | 2026-05-05 | |||
| 73-FP-SH | 2026-05-05 | |||
| 53-JT-SF | 2026-05-04 | |||
| 39-HF-PZ | 2026-05-03 | |||
| 18-JN-KB | 2026-05-02 | |||
| 28-GX-VH | 2026-05-02 | |||
| 44-GS-FN | 2026-05-01 | |||
| 51-GX-BX | 2026-05-01 | |||
| 21-GB-JK | 2026-05-01 | |||
| 31-JS-FG | 2026-04-30 | |||
| 35-GV-XD | 2026-04-29 | |||
| 42-HS-BN | 2026-04-29 | |||
| 73-JF-DF | 2026-04-28 |