Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 18-BGX-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 360 pk. De motor heeft een inhoud van 10518 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Een fors gewicht van 7.327 kg geeft extra rijcomfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 18-02-2016. Dit voertuig is al 1404 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2022-07-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-02-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-02-29 |
| APK vervaldatum | 2027-03-01 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
2 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1025 |
| Periode | 2015-08-10 - 2017-02-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 25 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 2 | 0 | ||
| 2015 | 4 | 0 | ||
| 2015 | 8 | 0 | ||
| 2016 | 16 | 0 | ||
| 2017 | 1 | 0 |