Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 49.705
€ 12.664,-
Nee
2008
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken 17-ZF-SR is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 49.705 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 174 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Met 1.305 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 1352 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 3.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 174 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1305 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1715 kg |
| Lengte | 3,96 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Eerste registratie | 2008-01-14 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2008-01-14 |
| APK vervaldatum | 2022-09-10 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 8 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 8 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Clubman stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 6.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.674 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MINI Clubman
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
4 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 6.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 156.700 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 843 |
| Periode | 2007-08-31 - 2009-06-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 189 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 62 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 24 | 10 | € 44.940,- | € 8.726,- |
| 2007 | 145 | 68 | € 39.616,- | € 6.678,- |
| 2007 | 145 | 68 | € 39.616,- | € 6.678,- |
| 2008 | 149 | 49 | € 45.124,- | € 8.728,- |
| 2008 | 385 | 134 | € 40.641,- | € 7.101,- |
| 2008 | 385 | 134 | € 40.641,- | € 7.101,- |
| 2009 | 16 | 3 | € 45.847,- | € 9.260,- |
| 2009 | 75 | 18 | € 41.094,- | € 7.484,- |
| 2009 | 75 | 18 | € 41.094,- | € 7.484,- |
| 2010 | 7 | 0 | € 38.700,- | € 7.301,- |
| 2010 | 7 | 0 | € 38.700,- | € 7.301,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 28-XZ-LH | |||
| 92-HZD-7 | |||
| 29-SFV-5 | |||
| 71-GRR-5 | |||
| 01-ZP-VP | |||
| 8-SGF-44 | |||
| 92-GDN-6 | |||
| 34-NKB-2 | |||
| 27-ZP-HV | |||
| 81-RRG-4 | |||
| 18-RHX-9 | |||
| R-920-DZ | |||
| 87-ZL-DD | |||
| 25-GXP-9 | |||
| 24-ZG-GN | |||
| HR-830-B | |||
| 44-ZG-SJ | |||
| 18-GVX-7 | |||
| 50-GRZ-7 | |||
| 16-SBP-6 | |||
| 77-ZL-JH | |||
| 94-TSX-8 | |||
| 66-ZVJ-4 | |||
| 94-ZP-ZH | |||
| 12-ZP-PH | |||
| 70-HVZ-4 | |||
| 99-KPT-7 | |||
| 63-GKT-4 | |||
| 49-LJP-7 | |||
| 45-GRD-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-TDH-2 | 2026-05-07 | |||
| 38-TJF-8 | 2026-05-05 | |||
| 08-ZD-KH | 2026-04-13 | |||
| 33-GFT-7 | 2026-04-11 | |||
| 79-PLH-5 | 2026-04-28 | |||
| NT-627-G | 2026-04-10 | |||
| 83-ZKZ-6 | 2026-05-08 | |||
| 94-ZH-HD | 2026-04-16 | |||
| S-276-ZJ | 2026-04-06 | |||
| 00-HTL-7 | 2026-04-20 | |||
| 63-GRN-4 | 2026-04-13 | |||
| 3-KPF-04 | 2026-04-10 | |||
| 49-ZH-HD | 2026-04-07 | |||
| 6-TZJ-68 | 2026-03-23 | |||
| 41-HLP-3 | 2026-03-27 | |||
| 31-ZR-DT | 2026-03-24 | |||
| 70-SPV-5 | 2026-03-16 | |||
| 97-HRT-7 | 2026-03-03 | |||
| 59-GRV-2 | 2026-02-24 | |||
| 19-GNL-2 | 2025-12-19 | |||
| 29-HKD-7 | 2025-03-11 | |||
| 78-GSP-1 | 2021-04-28 | |||
| 57-ZJT-4 | 2024-07-17 | |||
| 71-NSG-4 | 2022-07-05 | |||
| 8-KXN-56 | 2020-06-08 | |||
| 51-RXR-8 | 2022-05-20 | |||
| 86-RJR-2 | 2022-10-05 | |||
| 9-KNX-63 | 2023-06-27 | |||
| 25-LBB-7 | 2020-07-05 | |||
| 93-GDN-6 | 2022-12-15 |