Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.624,-
Nee
2006
2026-01-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 17-TL-FF is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dankzij 1.155 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 18-02-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-11-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-11-03 |
| APK vervaldatum | 2027-02-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.998 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 254.951 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 980 |
| Periode | 2005-08-18 - 2011-03-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4432 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 452 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 152 | 22 | € 13.990,- | € 3.039,- |
| 2005 | 152 | 22 | € 13.990,- | € 3.039,- |
| 2006 | 885 | 106 | € 2.816,- | |
| 2006 | 885 | 106 | € 2.816,- | |
| 2007 | 945 | 86 | € 14.846,- | € 2.469,- |
| 2007 | 945 | 86 | € 14.846,- | € 2.469,- |
| 2008 | 1286 | 74 | € 16.267,- | € 1.895,- |
| 2008 | 1286 | 74 | € 16.267,- | € 1.895,- |
| 2009 | 558 | 123 | € 15.696,- | € 1.917,- |
| 2009 | 558 | 123 | € 15.696,- | € 1.917,- |
| 2010 | 585 | 39 | € 14.155,- | € 2.237,- |
| 2010 | 585 | 39 | € 14.155,- | € 2.237,- |
| 2011 | 21 | 2 | € 14.530,- | € 2.631,- |
| 2011 | 21 | 2 | € 14.530,- | € 2.631,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 68-TV-HV | |||
| SN-017-X | |||
| HD-702-S | |||
| 02-KFN-8 | |||
| 08-TT-LX | |||
| 64-ZK-FT | |||
| 60-ZH-VR | |||
| 48-GRD-3 | |||
| 58-ZK-FT | |||
| 96-KNR-3 | |||
| G-175-FT | |||
| 66-SK-LV | |||
| 79-GKL-8 | |||
| 10-HHJ-7 | |||
| 00-LZJ-7 | |||
| 77-LXD-3 | |||
| 54-SB-XS | |||
| 97-TT-BT | |||
| 66-ZP-VR | |||
| 75-SK-FX | |||
| 29-TT-SB | |||
| GG-137-J | |||
| 18-XN-GV | |||
| GD-013-R | |||
| 09-ZJ-RD | |||
| 01-NVK-5 | |||
| 04-KBX-3 | |||
| 04-GNP-2 | |||
| 77-ZH-ZF | |||
| 35-XK-TP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 72-GLF-5 | 2026-05-26 | |||
| 30-ZJ-KV | 2026-05-25 | |||
| 97-GHK-2 | 2026-05-21 | |||
| KBF-08-N | 2026-05-26 | |||
| HJ-350-X | 2026-05-18 | |||
| 83-ZN-DK | 2026-05-23 | |||
| 29-GFT-5 | 2026-05-20 | |||
| 20-KKT-2 | 2026-05-18 | |||
| 20-TP-SX | 2026-05-18 | |||
| 23-GFN-3 | 2026-05-18 | |||
| 04-LXK-9 | 2026-05-16 | |||
| 35-ZR-RJ | 2026-05-13 | |||
| ZL-064-B | 2026-05-23 | |||
| 25-KDS-3 | 2026-05-21 | |||
| 86-NHS-4 | 2026-05-11 | |||
| 94-JSX-7 | 2026-05-21 | |||
| 91-KDG-8 | 2026-05-11 | |||
| 62-LDD-1 | 2026-05-17 | |||
| 18-HPP-3 | 2026-05-22 | |||
| 55-XX-HP | 2026-05-14 | |||
| 24-GPV-7 | 2026-05-07 | |||
| 69-SV-DN | 2026-05-07 | |||
| 17-XS-LP | 2026-05-07 | |||
| 86-GHP-4 | 2026-05-14 | |||
| JGF-85-F | 2026-05-04 | |||
| 57-TN-RR | 2026-05-04 | |||
| 63-LTG-2 | 2026-05-15 | |||
| 66-ZP-TD | 2026-05-01 | |||
| 53-ZS-JH | 2026-04-29 | |||
| 91-LHK-3 | 2026-05-15 |