Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.139,-
Nee
2006
2022-11-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 17-SK-XH is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 112 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.250 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1279 dagen in bezit. De APK is geldig tot 03-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 112 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-02-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-02-16 |
| APK vervaldatum | 2027-03-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 160.870 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 12TRFN | 2022-01-05 | |||
| 56-SN-DR | 2022-11-23 | |||
| 35-RZ-SH | 2025-05-07 | |||
| 02-RK-ZB | 2021-12-21 | |||
| 60-RB-BL | 2023-12-15 | |||
| 72-RV-JS | 2025-01-15 | |||
| 59-RB-ZP | 2024-04-13 | |||
| 80-RF-BV | 2020-07-15 | |||
| 71-SK-SV | 2024-02-06 | |||
| 38-RZ-RF | 2024-07-30 | |||
| 75-RF-BV | 2024-06-01 | |||
| 11-PV-BZ | 2024-01-06 | |||
| 42-RL-DV | 2020-08-26 |