Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.186,-
Nee
2009
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 17-HXN-3 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 109 pk. Dit model beschikt over een 1499 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.065 kg. Sinds 10 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 18-03-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1065 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-03-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-03-20 |
| APK vervaldatum | 2027-03-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
6 jarenHuidige eigenaar
10 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 187.111 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1217 |
| Periode | 2004-01-14 - 2011-03-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2315 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 4.257,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2008 | 21 | 3 | € 3.897,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 21-KNX-6 | |||
| 45-HRL-4 | |||
| 92-TJ-NP | |||
| 07-ZG-JF | |||
| 25-XF-DJ | |||
| 13-PZ-HX | |||
| 23-XD-BS | |||
| 04-GJV-3 | |||
| 27-PZ-HX | |||
| 66-TF-FB | |||
| 71-TS-GD | |||
| 92-ZN-JR | |||
| 91-XF-VG | |||
| 61-ZP-DD | |||
| 15-TS-KV | |||
| 25-HRP-4 | |||
| 77-PN-VD | |||
| 15-ZP-GS | |||
| 80-GSN-1 | |||
| 04-PJ-RT | |||
| 11-TN-GJ | |||
| 63-RP-KH | |||
| 72-RV-SK | |||
| 35-PZ-DP | |||
| 50-ZB-VL | |||
| 90-ZN-BG | |||
| 90-PR-VX | |||
| 59-ZG-RN | |||
| 55-XT-JG | |||
| 89-SX-PZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-SP-LH | 2026-04-28 | |||
| 83-NZ-JT | 2026-05-27 | |||
| 52-TH-XH | 2026-05-26 | |||
| 34-ZS-FV | 2026-05-22 | |||
| 87-TL-ZD | 2026-05-22 | |||
| 87-SX-BF | 2026-05-20 | |||
| 89-TZ-XH | 2026-05-20 | |||
| 26-RZ-VB | 2026-05-21 | |||
| 55-SV-LB | 2026-05-22 | |||
| 51-RN-ZD | 2026-05-16 | |||
| 13-ZD-RT | 2026-05-12 | |||
| 97-PS-TJ | 2026-05-12 | |||
| 35-TD-VJ | 2026-05-13 | |||
| 07-ST-KP | 2026-05-09 | |||
| 73-PF-RS | 2026-05-10 | |||
| 64-TF-FB | 2026-05-13 | |||
| 14-TH-PR | 2026-05-07 | |||
| 56-HSL-9 | 2026-05-19 | |||
| 35-XR-BF | 2026-05-05 | |||
| 25-PP-VG | 2026-05-05 | |||
| 04-RX-KN | 2026-05-05 | |||
| 46-RH-ZF | 2026-04-30 | |||
| 58-RH-HR | 2026-05-03 | |||
| 64-RJ-KT | 2026-04-28 | |||
| 54-HVB-8 | 2026-04-29 | |||
| 94-ZS-HF | 2026-04-25 | |||
| 52-TH-NL | 2026-04-25 | |||
| 13-RD-SV | 2026-04-25 | |||
| 57-TK-HK | 2026-04-22 | |||
| 70-PP-PG | 2026-05-27 |