Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.583,-
Nee
2001
2022-05-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota MR2 met kenteken 17-GJ-JG is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1794 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Met een massa van 1.050 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 11-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1090 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1225 kg |
| Lengte | 3,89 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,25 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-05-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-03-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-01 |
| APK vervaldatum | 2026-11-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota MR2 cabriolet
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota MR2
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 191.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1499 |
| Periode | 2000-01-01 - 2006-04-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1044 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 342 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 62-LP-FH | 2026-04-16 | |||
| 77-FV-LL | 2026-05-21 | |||
| 53-GB-JH | 2026-05-20 | |||
| 65-GZ-KL | 2026-04-30 | |||
| K-498-SV | 2026-04-17 | |||
| 94-GZ-FF | 2026-04-12 | |||
| 50-HJ-PH | 2026-03-23 | |||
| 34-LV-LL | 2026-04-10 | |||
| KD-530-F | 2026-03-23 | |||
| 39-XB-HR | 2026-04-15 | |||
| 91-GH-NJ | 2026-03-23 | |||
| 60-FX-TK | 2026-03-02 | |||
| 82-XJ-TF | 2023-06-29 | |||
| 61-LXS-1 | 2024-02-15 | |||
| GP-304-T | 2025-11-15 | |||
| L-162-PJ | 2021-11-29 | |||
| 07-FJ-RJ | 2025-08-25 | |||
| 26-NTT-9 | 2024-07-15 | |||
| 17-FT-FF | 2023-05-15 | |||
| 57-HS-NS | 2024-10-21 | |||
| 23-JL-NR | 2023-08-03 | |||
| 66-FL-VT | 2024-10-26 | |||
| 53-JH-BF | 2025-04-29 | |||
| 42-HLJ-4 | 2025-11-18 | |||
| 48-XDD-6 | 2021-07-19 | |||
| 22-FJ-RJ | 2026-02-14 | |||
| 12-FL-LH | 2023-06-02 | |||
| 67-RV-JZ | 2023-02-19 | |||
| 88-HF-XJ | 2026-01-16 | |||
| 34-GB-NF | 2023-07-12 |