Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 47.956
€ 11.807,-
Nee
2008
2024-11-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken 16-ZR-TB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 47.956 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 174 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Met een massa van 1.305 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 544 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 141 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 4.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 174 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1305 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1715 kg |
| Lengte | 3,96 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-05-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-05-09 |
| APK vervaldatum | 2026-10-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Clubman stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 6.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.674 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Clubman
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 6.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 156.700 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 780 |
| Periode | 2007-08-31 - 2009-06-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 189 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 62 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 24 | 10 | € 44.940,- | € 8.726,- |
| 2007 | 145 | 68 | € 39.616,- | € 6.678,- |
| 2007 | 145 | 68 | € 39.616,- | € 6.678,- |
| 2008 | 149 | 49 | € 45.124,- | € 8.728,- |
| 2008 | 385 | 134 | € 40.641,- | € 7.101,- |
| 2008 | 385 | 134 | € 40.641,- | € 7.101,- |
| 2009 | 16 | 3 | € 45.847,- | € 9.260,- |
| 2009 | 75 | 18 | € 41.094,- | € 7.484,- |
| 2009 | 75 | 18 | € 41.094,- | € 7.484,- |
| 2010 | 7 | 0 | € 38.700,- | € 7.301,- |
| 2010 | 7 | 0 | € 38.700,- | € 7.301,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 92-GDN-6 | |||
| 34-NKB-2 | |||
| 27-ZP-HV | |||
| 81-RRG-4 | |||
| 92-HZD-7 | |||
| 71-GRR-5 | |||
| 01-ZP-VP | |||
| 29-SFV-5 | |||
| 66-ZVJ-4 | |||
| 8-SGF-44 | |||
| 28-XZ-LH | |||
| 70-HVZ-4 | |||
| 18-RHX-9 | |||
| R-920-DZ | |||
| 87-ZL-DD | |||
| 25-GXP-9 | |||
| 24-ZG-GN | |||
| 44-ZG-SJ | |||
| 12-ZP-PH | |||
| 94-ZP-ZH | |||
| 94-TSX-8 | |||
| 50-GRZ-7 | |||
| 18-GVX-7 | |||
| 06-SVN-5 | |||
| 99-KPT-7 | |||
| 16-SBP-6 | |||
| 36-GFR-6 | |||
| 59-GRD-1 | |||
| 51-TRN-8 | |||
| 77-ZL-JH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-TDH-2 | 2026-05-07 | |||
| 08-ZD-KH | 2026-04-13 | |||
| NT-627-G | 2026-04-10 | |||
| 33-GFT-7 | 2026-04-11 | |||
| S-276-ZJ | 2026-04-06 | |||
| 83-ZKZ-6 | 2026-05-08 | |||
| 38-TJF-8 | 2026-05-05 | |||
| 79-PLH-5 | 2026-04-28 | |||
| 00-HTL-7 | 2026-04-20 | |||
| 94-ZH-HD | 2026-04-16 | |||
| 63-GRN-4 | 2026-04-13 | |||
| 41-HLP-3 | 2026-03-27 | |||
| 3-KPF-04 | 2026-04-10 | |||
| 49-ZH-HD | 2026-04-07 | |||
| 31-ZR-DT | 2026-03-24 | |||
| 6-TZJ-68 | 2026-03-23 | |||
| 70-SPV-5 | 2026-03-16 | |||
| 97-HRT-7 | 2026-03-03 | |||
| 65-GNH-9 | 2024-03-21 | |||
| 31-ZG-VJ | 2025-10-18 | |||
| 73-ZK-XH | 2020-07-04 | |||
| 25-HFZ-9 | 2021-12-03 | |||
| 81-HNN-1 | 2024-12-15 | |||
| 15-RFK-5 | 2021-04-16 | |||
| 33-GTS-4 | 2025-01-25 | |||
| 53-TZH-4 | 2022-06-21 | |||
| 42-HKJ-2 | 2023-05-08 | |||
| 62-GRV-2 | 2025-03-26 | |||
| 30-GPK-2 | 2021-11-16 | |||
| 30-HKD-7 | 2023-11-02 |