Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.262,-
Nee
2007
2026-03-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 16-XZ-PJ is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 86 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Dankzij 1.135 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 65 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 297 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1575 kg |
| Lengte | 4,10 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-11-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-11-29 |
| APK vervaldatum | 2027-03-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.997 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.997,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 213.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1305 |
| Periode | 2007-03-28 - 2011-11-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2488 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 95 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 632 | 16 | € 3.476,- | |
| 2007 | 632 | 16 | € 3.476,- | |
| 2008 | 963 | 32 | € 16.480,- | € 3.460,- |
| 2008 | 962 | 31 | € 16.480,- | € 3.461,- |
| 2009 | 553 | 34 | € 15.412,- | € 3.108,- |
| 2009 | 553 | 34 | € 15.412,- | € 3.108,- |
| 2010 | 337 | 13 | € 15.130,- | € 2.896,- |
| 2010 | 337 | 13 | € 15.130,- | € 2.896,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 18.069,- | € 3.854,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 18.069,- | € 3.854,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 13-XD-DF | |||
| 80XHZX | |||
| 57-ZD-LK | |||
| 22-XN-GB | |||
| 57-ZJ-ZH | |||
| 71-XT-NS | |||
| 31-GTN-4 | |||
| 76-ZD-TB | |||
| 60-HLB-3 | |||
| 38-ZD-HL | |||
| 96-XS-PL | |||
| 34-XD-DF | |||
| 48-ZK-ZS | |||
| 63-XR-BK | |||
| 99-ZP-FN | |||
| 03-HBZ-6 | |||
| 34-XR-TN | |||
| 17-KKX-1 | |||
| 67-JLX-8 | |||
| 64-XR-JR | |||
| 22-GDD-6 | |||
| 31-KBG-5 | |||
| 54-GRS-3 | |||
| 67-HKG-5 | |||
| 08-GPF-5 | |||
| J-243-JJ | |||
| KDZ-46-K | |||
| 27-GBV-8 | |||
| 87-XT-DS | |||
| 34-KKX-2 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-JLP-4 | 2026-05-18 | |||
| 97-KTL-5 | 2026-05-14 | |||
| 50-JTV-8 | 2026-05-23 | |||
| 69-XL-KR | 2026-05-16 | |||
| 68-XS-KV | 2026-04-22 | |||
| 37-ZD-ZN | 2026-04-21 | |||
| 61-XN-BK | 2026-04-17 | |||
| 46-XX-GX | 2026-04-22 | |||
| 69-XJ-RG | 2026-05-22 | |||
| 60-JLP-4 | 2026-05-26 | |||
| 58-HHS-4 | 2026-04-15 | |||
| 46-KKX-1 | 2026-05-21 | |||
| 83-ZD-PK | 2026-04-17 | |||
| 57-ZH-GN | 2026-05-18 | |||
| 54-ZL-FG | 2026-05-18 | |||
| 42-ZK-PG | 2026-05-17 | |||
| 47-JJX-9 | 2026-05-07 | |||
| 54-LBH-6 | 2026-04-30 | |||
| 80-HKG-5 | 2026-05-09 | |||
| 44-HDT-6 | 2026-05-14 | |||
| 78-ZN-TB | 2026-04-14 | |||
| 10-XD-DF | 2026-04-10 | |||
| 64-JFP-1 | 2026-05-01 | |||
| 34-LBH-6 | 2026-04-28 | |||
| 48-ZD-LK | 2026-04-04 | |||
| 76-ZD-SZ | 2026-04-06 | |||
| 43-JTV-8 | 2026-04-07 | |||
| 79-GGX-6 | 2026-04-18 | |||
| 97-HVS-7 | 2026-03-30 | |||
| 64-XP-LF | 2026-05-26 |