Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.016,-
Nee
2004
2026-02-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Meriva met kenteken 16-NS-SR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met 1.375 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 40 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 9.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1855 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-03 |
| APK vervaldatum | 2026-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Meriva MPV
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Aantal dagen in bezit: 2178
Aantal dagen in bezit: 274
Aantal dagen in bezit: 248
Aantal dagen in bezit: 58
Aantal dagen in bezit: 91
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Stadslicht niet volgens voorschriften
Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1071 |
| Periode | 2003-03-14 - 2009-02-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7204 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 401 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 756 | 24 | € 4.440,- | |
| 2003 | 1790 | 134 | € 4.166,- | |
| 2003 | 1790 | 134 | € 4.166,- | |
| 2004 | 1173 | 43 | € 4.347,- | |
| 2004 | 2234 | 122 | € 4.113,- | |
| 2004 | 2234 | 122 | € 4.113,- | |
| 2005 | 1019 | 51 | € 21.891,- | € 4.816,- |
| 2005 | 2575 | 124 | € 20.681,- | € 4.496,- |
| 2005 | 2575 | 124 | € 20.681,- | € 4.496,- |
| 2006 | 100 | 8 | € 4.856,- | |
| 2006 | 599 | 20 | € 4.464,- | |
| 2006 | 599 | 20 | € 4.464,- | |
| 2007 | 5 | 0 | € 21.059,- | € 4.918,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 21.059,- | € 4.918,- |
| 2009 | 1 | 1 | € 6.264,- | |
| 2009 | 1 | 1 | € 6.264,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-PP-GL | 2026-05-05 | |||
| 20-NT-VP | 2026-05-05 | |||
| 78-PK-KJ | 2026-05-05 | |||
| 47-ND-RV | 2026-05-05 | |||
| 65-NX-FK | 2026-05-05 | |||
| 84-RK-VJ | 2026-05-05 | |||
| 59-PZ-DL | 2026-05-05 | |||
| 60-NL-KP | 2026-05-05 | |||
| 30-PV-DJ | 2026-05-05 | |||
| 06-PP-PF | 2026-05-05 | |||
| 23-PT-ZB | 2026-05-05 | |||
| 57-NR-NL | 2026-05-05 | |||
| 81-RN-KB | 2026-05-05 | |||
| 45-PN-NJ | 2026-05-05 | |||
| 30-SP-FK | 2026-05-05 | |||
| 98-LX-PF | 2026-05-05 | |||
| 73-PT-ZR | 2026-05-05 | |||
| 14-NV-ZD | 2026-05-05 | |||
| 21-RZ-XJ | 2026-05-05 | |||
| 53-RZ-TX | 2026-05-05 | |||
| 71-RK-NP | 2026-05-05 | |||
| 18-NL-BB | 2026-05-05 | |||
| 51-PS-RB | 2026-05-05 | |||
| 04-LV-ZB | 2026-05-05 | |||
| 31-PK-XH | 2026-05-05 | |||
| 75-RT-RV | 2026-05-05 | |||
| 66-PS-SG | 2026-05-05 | |||
| 52-NL-NS | 2026-05-05 | |||
| 93-SB-JF | 2026-05-05 | |||
| 70-RF-KL | 2026-05-05 |