Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 940,-
Ja, 2010
2009
2026-04-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chevrolet Matiz met kenteken 16-NJK-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Dit voertuig is in september 2010 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 67 pk. De cilinderinhoud bedraagt 995 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.6 liter per 100 km. Deze auto weegt 870 kg. Dit voertuig is al 33 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 67 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 950 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1270 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,35 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-10-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-09-23 |
| APK vervaldatum | 2026-08-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chevrolet Matiz hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 1.595 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Chevrolet Matiz
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de ABS-unit kan corrosie optreden, waardoor er gelvorming ontstaat in de module. Hierdoor is het mogelijk, dat een klep in de unit niet correct sluit.
Het niet functioneren van het ABS en als gevolg van uitvallen van de rembekrachtiging een verminderde remcapaciteit. Daarbij kan de slag van het rempedaal langer worden en kan het rempedaal sponzig aanvoelen.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de ABS-unit controleren en indien nodig vervangen. Het remsyssteem zal worden doorgespoeld en gevuld met nieuwe remvloeistof.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 1.595,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 220.127 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 846 |
| Periode | 2005-04-22 - 2010-08-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2069 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 471 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 668 | 20 | € 10.550,- | € 1.768,- |
| 2005 | 668 | 20 | € 10.550,- | € 1.768,- |
| 2006 | 518 | 78 | € 10.921,- | € 1.805,- |
| 2006 | 518 | 78 | € 10.921,- | € 1.805,- |
| 2007 | 359 | 112 | € 11.115,- | € 1.828,- |
| 2007 | 359 | 112 | € 11.115,- | € 1.828,- |
| 2008 | 212 | 101 | € 11.429,- | € 1.663,- |
| 2008 | 212 | 101 | € 11.429,- | € 1.663,- |
| 2009 | 271 | 139 | € 11.510,- | € 1.235,- |
| 2009 | 271 | 139 | € 11.510,- | € 1.235,- |
| 2010 | 41 | 21 | € 9.923,- | € 1.580,- |
| 2010 | 41 | 21 | € 9.923,- | € 1.580,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GT-482-J | 2026-05-12 | |||
| 2-XHK-46 | 2026-05-16 | |||
| 97-RR-KL | 2026-05-20 | |||
| 2-TTP-67 | 2026-04-16 | |||
| 02-XD-ZX | 2026-04-11 | |||
| 16-XBR-9 | 2026-04-11 | |||
| 06-SP-ZG | 2026-04-07 | |||
| 12-XB-TX | 2026-04-03 | |||
| 48-SF-SR | 2026-04-03 | |||
| 45-HHL-6 | 2026-04-29 | |||
| XS-621-P | 2026-04-11 | |||
| JB-956-Z | 2026-03-30 | |||
| HN-786-L | 2026-03-25 | |||
| 68-RK-JH | 2026-03-25 | |||
| 10-RX-PS | 2026-03-25 | |||
| 84-TB-ZL | 2026-03-23 | |||
| 23-RK-JH | 2026-03-24 | |||
| 17-RP-SV | 2026-03-22 | |||
| HR-216-B | 2026-05-09 | |||
| NL-909-D | 2026-03-16 | |||
| 85-TL-KR | 2026-03-16 | |||
| 50-SF-SR | 2026-03-14 | |||
| 97-XL-BL | 2026-03-11 | |||
| 78-RR-KL | 2026-03-02 | |||
| PS-194-V | 2026-02-28 | |||
| 14-RR-LX | 2026-02-24 | |||
| NK-384-G | 2024-11-26 | |||
| KL-576-L | 2022-03-11 | |||
| 20-SJ-TZ | 2026-02-25 | |||
| 5-ZKF-27 | 2024-03-31 |