Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.419,-
Nee
2003
2009-08-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 16-LP-KP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 84 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Dankzij 1.195 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 6133 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 353 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1195 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2009-08-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-31 |
| APK vervaldatum | 2027-05-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Huidige eigenaar
16 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 150.623 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 24 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1238 |
| Periode | 2000-09-11 - 2005-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5763 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 163 | 1 | € 3.577,- | |
| 2000 | 67 | 0 | € 4.005,- | |
| 2000 | 163 | 1 | € 3.577,- | |
| 2001 | 165 | 4 | € 4.069,- | |
| 2001 | 1292 | 6 | € 3.636,- | |
| 2001 | 1292 | 6 | € 3.636,- | |
| 2002 | 234 | 1 | € 3.959,- | |
| 2002 | 1828 | 4 | € 3.497,- | |
| 2002 | 1828 | 4 | € 3.497,- | |
| 2003 | 1863 | 3 | € 3.434,- | |
| 2003 | 1863 | 3 | € 3.434,- | |
| 2003 | 266 | 0 | € 3.928,- | |
| 2004 | 615 | 0 | € 19.214,- | € 3.508,- |
| 2004 | 11 | 0 | € 4.170,- | |
| 2004 | 615 | 0 | € 19.214,- | € 3.508,- |
| 2005 | 2 | 0 | € 19.852,- | € 4.336,- |
| 2005 | 2 | 0 | € 19.852,- | € 4.336,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 19-NH-GF | |||
| 56-NZ-BB | |||
| 68-LR-TL | |||
| 88-LD-TV | |||
| 23-GK-RP | |||
| 19-NR-DF | |||
| 80-LB-BP | |||
| 69-JS-NB | |||
| 01-JS-TV | |||
| 94-JJ-GJ | |||
| 42-NH-BR | |||
| 30-LR-SF | |||
| 28-LT-FB | |||
| 09-LT-PV | |||
| 95-NX-RH | |||
| 28-LS-NL | |||
| 82-LT-FF | |||
| 47-JX-LX | |||
| 20-LX-XJ | |||
| 75-HT-FV | |||
| 22-GV-LT | |||
| 54-JK-RD | |||
| 24-LH-VN | |||
| 40-PD-ZG | |||
| 79-LT-VR | |||
| 50GKNS | |||
| 07-JL-RL | |||
| 61-LH-PZ | |||
| 22-NV-DD | |||
| 99-LF-TN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 25-NK-JR | 2026-05-24 | |||
| 92-LX-RR | 2026-05-20 | |||
| 52-LJ-JG | 2026-05-16 | |||
| 91-NZ-JS | 2026-05-22 | |||
| 89-RL-DF | 2026-05-15 | |||
| 46-LF-FX | 2026-05-08 | |||
| 14-NB-SB | 2026-05-16 | |||
| 88-NJ-GZ | 2026-05-02 | |||
| 74-NZ-BB | 2026-05-15 | |||
| 25-NZ-FD | 2026-05-08 | |||
| 32-JX-ZH | 2026-05-05 | |||
| 03-NT-ZS | 2026-05-20 | |||
| 38-LR-HK | 2026-05-05 | |||
| 20-NJ-TX | 2026-04-28 | |||
| 02-JB-ND | 2026-05-05 | |||
| 33-NB-LJ | 2026-05-02 | |||
| 14-NJ-VT | 2026-04-24 | |||
| 90-HS-GG | 2026-05-01 | |||
| 32-JR-TB | 2026-04-21 | |||
| 91-NH-XG | 2026-04-19 | |||
| 29-JJ-BD | 2026-04-15 | |||
| 34-GL-VN | 2026-04-28 | |||
| 01-LD-TZ | 2026-04-14 | |||
| 03-HJ-LP | 2026-04-14 | |||
| 12-HR-RG | 2026-05-05 | |||
| 42-JH-PB | 2026-04-08 | |||
| 06-JJ-KD | 2026-04-09 | |||
| 21-JS-LF | 2026-04-04 | |||
| 40-LF-RT | 2026-04-22 | |||
| 56-GN-BP | 2026-04-01 |