Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.582,-
Nee
2002
2025-07-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 16-LD-FZ is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Met 1.395 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 311 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 156 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-11 |
| APK vervaldatum | 2025-12-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
10 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 229.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 58-JH-GD | 2020-08-17 | |||
| 62-JS-BR | 2025-02-15 | |||
| 95HZVN | 2022-04-27 | |||
| 93-JL-KD | 2020-08-13 | |||
| 37JRPD | 2021-09-25 | |||
| 05HZDL | 2021-01-19 | |||
| 06-NB-JG | 2023-10-11 | |||
| 97LDVJ | 2021-11-27 | |||
| 81-JS-FN | 2020-05-07 | |||
| 96-LL-GF | 2020-11-14 | |||
| 60-JK-ZH | 2025-10-18 | |||
| 80HZLG | 2021-09-18 | |||
| 48NFBS | 2021-11-16 | |||
| 15-JL-KF | 2022-03-10 | |||
| 07-JJ-PT | 2021-10-22 | |||
| 47LJDF | 2021-12-06 | |||
| 27-SJ-TR | 2025-11-04 | |||
| 18-LF-LT | 2021-06-04 | |||
| 87LTZZ | 2021-03-16 | |||
| 56-JR-XD | 2021-01-10 | |||
| 47-GHB-7 | 2023-06-13 | |||
| 95-JZ-HH | 2025-01-17 | |||
| 35LNJL | 2020-06-02 | |||
| 44-JJ-XG | 2020-06-02 |