Kenteken check 16-HLS-4

Toyota Avensis 2.0 D-4D

NL
16-HLS-4
Carscanner Score
5
5

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

2k tot 3k

Catalogusprijs

€ 36.480

BPM

€ 8.478,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2009

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Toyota Avensis écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 16-HLS-4
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Toyota Avensis 2.0 D-4D
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
200 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
10,0 s

Deze Toyota Avensis met kenteken 16-HLS-4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Destijds had deze Toyota een catalogusprijs van € 36.480 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 127 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.595 kg is deze auto solide gebouwd. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 2.400.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.998 cm³
Vermogen 126 pk (93 kW)
Koppel 310 Nm
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voorwielaandrijving
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 6.7 l/100 km
Verbruik (snelweg) 4.7 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 5.4 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Actieradius op een volle tank (NEDC) 1.111 km
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,77 × 1,81 × 1,48 m
Wielbasis 2,70 m
Rijklaar gewicht 1.520 kg
Technische max. massa voertuig 2.100 kg
Bagageruimte 543 – 1.609 l
Tankinhoud 60 l
205 mm
205/60 R16 Voor
205
breedte (mm)
60
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 6,5J × 16
215 mm
215/55 R17 Achter
215
breedte (mm)
55
profiel (%)
R17
velg (inch)
Velg 7J × 17
Eerste registratie 13 jan 2009
Eerste toelating in Nederland 13 jan 2009
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 2.529

Bij een handelaar

€ 2.409

Bij een particulier

€ 2.289

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 2.048

Particuliere verkoop

€ 2.289

Verwachte statijd

16 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 593 per maand
PER MAAND
Groningen € 199/mnd
Fryslân € 198/mnd
Drenthe € 198/mnd
Overijssel goedkoopst € 195/mnd
Flevoland € 196/mnd
Gelderland € 200/mnd
Utrecht € 196/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 195/mnd
Zuid-Holland duurst € 202/mnd
Zeeland € 196/mnd
Noord-Brabant € 196/mnd
Limburg € 197/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Brandstof € 140
Verzekering (WA) € 128
Onderhoud & reparatie € 107
Banden € 16
Afschrijving € 7

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 126 dagen
Bron 3 bronnen
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 62 dagen
17 mei 2022 Prijsverlaging −€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 25 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Een Toyota Avensis uit 2009 zoals 16-HLS-4 is op dit moment circa € 2.400 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
De laatst bekende kilometerstand van deze Toyota Avensis komt uit een advertentie van 20 mei 2022 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, 16-HLS-4 is geen importauto. De auto is op 13 januari 2009 direct in Nederland op kenteken gezet.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor 16-HLS-4.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van 16-HLS-4 € 36.480.
Carscanner vond 2 advertenties voor 16-HLS-4 tussen 15 januari 2022 en 20 mei 2022, maar geen recente. De auto kan desondanks te koop staan zonder dat daar een advertentie van bekend is.
De eerste toelating van 16-HLS-4 was op 13 januari 2009; het bouwjaar dat daaruit volgt is 2009.
16-HLS-4 heeft een vermogen van 127 pk.

Algemene informatie

Model Toyota Avensis stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2009
€
Gem. recente vraagprijs € 2.250,-
KM
Gem. recente kilometerstand 302.049 km
#
Recent aangeboden 2 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.058 · ± 3 jaar
Productieperiode 7 jan 2009 – 30 mrt 2011
Geregistreerde auto's in NL 108 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 12 van 108 · 11% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Toyota Avensis stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2009 deze auto 81 registraties · 10 import 81 10 € 34.783,- € 7.411,- Gem. nieuwprijs € 34.783,- · Gem. BPM € 7.411,-
2010 25 registraties · 1 import 25 1 € 34.431,- € 8.169,- Gem. nieuwprijs € 34.431,- · Gem. BPM € 8.169,-
2011 2 registraties · 1 import 2 1 € 30.200,- € 7.329,- Gem. nieuwprijs € 30.200,- · Gem. BPM € 7.329,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
28-HNN-8 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
16-HLS-1 2026-07-07 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
56KNG6 2020-11-04 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
74-HLS-4 2022-01-24 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
46-HNL-1 2021-11-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
65-JZF-2 2022-10-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
05JGS3 2020-09-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
47-JVF-1 2023-01-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
26HLR7 2020-05-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-TFX-42 2025-03-26 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
36-KNG-5 2022-07-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
75HLR9 2020-07-31 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
61HLR7 2020-07-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-SJV-87 2021-07-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
05-HZG-3 2023-02-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
71-KNG-7 2023-08-29 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
44-HNL-1 2020-07-18 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
53HLS2 2020-11-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
19-HLS-5 2023-05-13 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
10HLR5 2020-08-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
53-HLS-3 2021-05-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
46-LRR-4 2021-09-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
74JRB6 2020-09-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
70JRS4 2020-05-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
59-KNG-7 2024-09-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
20-HVJ-3 2021-07-12 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
46-KNG-7 2023-01-14 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
31JGF9 2020-10-29 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
15JNN5 2021-03-30 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
49KNG5 2020-07-16 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
15-XBL-3 2024-08-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 16-HLS-4 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X