Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.175
€ 2.316,-
Ja, 2013
2011
2024-11-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 207 met kenteken 15-ZKP-5 is op kenteken gezet in 2011. Dit voertuig is in januari 2013 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Peugeot bedroeg € 15.175. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 73 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1360 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.214 kg. Sinds 567 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 02-09-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1214 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1617 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-05-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-01-24 |
| APK vervaldatum | 2026-09-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 207 hatchback
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 4.916 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.269 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 207
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De accu massakabel is te kort. Hierdoor kan de kabel breken.
Uitval elektrische systemen, waaronder de motor en verlichting.
De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de massakabel vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 4.916,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 78.256 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1071 |
| Periode | 2009-07-20 - 2014-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1045 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 317 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 89 | 25 | € 15.319,- | € 2.626,- |
| 2009 | 89 | 25 | € 15.319,- | € 2.626,- |
| 2010 | 266 | 75 | € 14.959,- | € 2.575,- |
| 2010 | 266 | 75 | € 14.959,- | € 2.575,- |
| 2011 | 360 | 102 | € 15.076,- | € 2.368,- |
| 2011 | 360 | 102 | € 15.076,- | € 2.368,- |
| 2012 | 261 | 79 | € 15.080,- | € 2.721,- |
| 2012 | 261 | 79 | € 15.080,- | € 2.721,- |
| 2013 | 43 | 22 | € 18.806,- | € 2.217,- |
| 2013 | 43 | 22 | € 18.806,- | € 2.217,- |
| 2014 | 26 | 14 | € 20.808,- | € 1.968,- |
| 2014 | 26 | 14 | € 20.808,- | € 1.968,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-ZDF-7 | 2026-05-18 | |||
| K-456-BB | 2026-04-27 | |||
| 6-KFG-75 | 2026-04-22 | |||
| K-597-LN | 2026-05-11 | |||
| 32-RSX-4 | 2026-04-20 | |||
| 22-TRV-9 | 2026-05-16 | |||
| 76-TLR-2 | 2026-05-15 | |||
| 87-TBJ-1 | 2026-05-01 | |||
| 51-NZR-2 | 2026-04-29 | |||
| 89-SXF-4 | 2026-04-28 | |||
| 17-TFT-8 | 2026-03-13 | |||
| 70-PKN-4 | 2026-03-14 | |||
| X-022-TG | 2026-03-04 | |||
| 74-TXK-6 | 2026-03-11 | |||
| K-352-SL | 2026-03-11 | |||
| 74-TBJ-1 | 2026-03-07 | |||
| 84-NZH-6 | 2021-07-17 | |||
| 05-NRH-8 | 2023-11-19 | |||
| 97-RKV-8 | 2025-03-22 | |||
| 60-PRV-6 | 2025-05-09 | |||
| 57-PBX-2 | 2021-12-26 | |||
| 91-NZK-9 | 2022-10-17 | |||
| TS-912-V | 2020-09-25 | |||
| 13-NSV-2 | 2020-06-11 | |||
| 7-KLK-61 | 2023-07-08 | |||
| TJ-765-S | 2021-08-31 | |||
| 2-KBG-63 | 2024-02-05 | |||
| 5-KHL-67 | 2022-06-23 | |||
| 43-PHG-8 | 2022-08-18 | |||
| 04-NSK-9 | 2021-03-20 |