Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Arosa met kenteken 15-PT-VT is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.004 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 231 dagen in bezit. De APK is geldig tot 08-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1069 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1415 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-01 |
| APK vervaldatum | 2026-10-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Arosa hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Arosa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
7 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 102.200 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1215 |
| Periode | 2001-01-11 - 2005-09-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 529 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2001 | 205 | 1 | € 2.543,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2002 | 162 | 1 | € 2.691,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2003 | 84 | 1 | € 2.749,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 70 | 0 | € 2.676,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 2.366,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 65-NS-PF | |||
| 56-LJ-KD | |||
| 30-LN-LL | |||
| 41-JH-FX | |||
| 56-GV-XL | |||
| 21-HS-LF | |||
| 69-LG-PT | |||
| 56-GN-JT | |||
| 63-PZX-3 | |||
| 47-HB-KR | |||
| 07-LH-HX | |||
| 32-HD-VS | |||
| 77-JP-DJ | |||
| 39-JF-VG | |||
| 87-JV-TT | |||
| 30-LF-GJ | |||
| 08-GP-BR | |||
| 31RGJH | |||
| 32-JJ-JH | |||
| 68-JD-NR | |||
| 31-NJ-JP | |||
| 20-LS-XB | |||
| 67-NJ-KS | |||
| 29-JF-LN | |||
| 47-HD-VS | |||
| 73-GX-RJ | |||
| 83-LH-KL | |||
| 90-LL-DX | |||
| 66-NN-SK | |||
| 57-LN-DL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 43-NS-PF | 2026-05-20 | |||
| 26-RL-BH | 2026-05-21 | |||
| 97-NS-PF | 2026-05-19 | |||
| 98-HD-XZ | 2026-05-17 | |||
| 18-JK-GS | 2026-05-19 | |||
| 83-ND-VL | 2026-05-16 | |||
| 15-LV-DL | 2026-05-21 | |||
| 45-HF-FF | 2026-05-18 | |||
| 16-LF-NK | 2026-05-22 | |||
| 31-LV-ZN | 2026-05-10 | |||
| 54-NR-LP | 2026-05-20 | |||
| 61-LG-FF | 2026-05-18 | |||
| 80-LB-BZ | 2026-05-08 | |||
| 31-NS-PG | 2026-05-05 | |||
| 81-HJ-ND | 2026-05-05 | |||
| 82-NR-RH | 2026-05-03 | |||
| 35-HX-PB | 2026-05-05 | |||
| 74-HG-ZK | 2026-05-22 | |||
| 55-PD-JB | 2026-05-05 | |||
| 72-LN-DK | 2026-05-05 | |||
| 93-LK-RX | 2026-05-01 | |||
| 24-GV-RD | 2026-04-30 | |||
| 78-PV-JP | 2026-05-15 | |||
| 44-JV-ZX | 2026-05-14 | |||
| 64-NG-GV | 2026-04-30 | |||
| 27-HP-SL | 2026-04-27 | |||
| 53-HL-SF | 2026-05-11 | |||
| 88-NS-PF | 2026-04-25 | |||
| 32-JP-NP | 2026-05-02 | |||
| 42-HK-SB | 2026-04-30 |