Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.534,-
Nee
2004
2022-09-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 15-PL-LS is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De motor heeft een inhoud van 1781 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.505 kg. Sinds 1361 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 261 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1645 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2022-09-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-30 |
| APK vervaldatum | 2027-02-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.125 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 325.620 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1174 |
| Periode | 2002-07-31 - 2008-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 935 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 111 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 11.307,- | |
| 2003 | 73 | 6 | € 11.274,- | |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2004 | 67 | 6 | € 11.163,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 135 | 31 | € 43.190,- | € 11.030,- |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2006 | 97 | 13 | € 11.522,- | |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2007 | 112 | 14 | € 38.725,- | € 10.780,- |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| 2008 | 27 | 3 | € 44.993,- | € 10.078,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 39-ZR-FV | 2026-03-14 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 56-NH-TT | 2026-03-05 | |||
| 96-PS-PG | 2020-11-12 | |||
| 92-RF-PL | 2024-10-07 | |||
| 15LRHV | 2020-09-30 | |||
| 89-RD-DP | 2023-03-10 | |||
| 03-SX-BZ | 2024-05-28 | |||
| 79-RK-LB | 2025-07-22 | |||
| 12-PD-HX | 2022-02-04 |