Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Defender met kenteken 15-LVX-7 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Deze auto is 2 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2402 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dankzij 2.040 kg voelt deze auto krachtig en solide. Dit voertuig moet over 767 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2402 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2174 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3050 kg |
| Lengte | 4,74 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 2,18 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Eerste registratie | 2008-11-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2010-12-13 |
| APK vervaldatum | 2024-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Defender stationwagen
|
Nu te koop
12 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 32.800 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 39.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Defender
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 32.800,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 206.902 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1124 |
| Periode | 2007-11-22 - 2010-12-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 425 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 171 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 20 | 8 | € 13.999,- | |
| 2007 | 20 | 8 | € 13.999,- | |
| 2008 | 236 | 84 | € 66.036,- | € 21.169,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 16.265,- | |
| 2009 | 110 | 53 | € 71.360,- | € 27.410,- |
| 2009 | 110 | 53 | € 71.360,- | € 27.410,- |
| 2010 | 59 | 26 | € 78.215,- | € 31.722,- |
| 2010 | 59 | 26 | € 78.215,- | € 31.722,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NJ-098-V | 2026-05-09 | |||
| 03-ZH-DN | 2026-05-04 | |||
| 02-ZB-SG | 2026-04-26 | |||
| 33-ZG-XZ | 2026-04-21 | |||
| 04-ZH-DN | 2026-04-15 | |||
| H-535-KV | 2026-03-21 | |||
| 05-ZH-FD | 2026-03-10 | |||
| 95-ZF-VV | 2020-10-20 | |||
| GD-622-V | 2026-02-28 | |||
| 34-ZG-XZ | 2023-05-05 | |||
| 67-ZD-RX | 2025-07-31 | |||
| 4-THB-17 | 2024-11-29 | |||
| J-143-RR | 2025-12-22 | |||
| GD-967-L | 2024-09-10 | |||
| 20-ZH-DN | 2020-11-22 | |||
| JS-351-R | 2023-09-16 | |||
| GB-693-J | 2022-08-22 | |||
| KB-966-J | 2025-07-02 | |||
| 16-ZH-DN | 2025-07-07 | |||
| NF-210-N | 2024-12-05 | |||
| JK-508-G | 2024-08-30 | |||
| JL-487-G | 2021-03-20 | |||
| 23-ZH-DN | 2023-05-23 | |||
| H-438-TJ | 2021-03-14 | |||
| R-671-NZ | 2023-06-20 | |||
| 97-RPB-1 | 2020-08-28 | |||
| 4-KBG-21 | 2024-10-06 | |||
| L-430-KZ | 2021-06-22 | |||
| ZK-517-J | 2023-08-04 | |||
| N-060-KB | 2025-04-12 |