Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.657,-
Nee
2001
2025-10-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 15-HJ-NK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 98 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.055 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 206 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-01-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1525 kg |
| Lengte | 3,77 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-27 |
| APK vervaldatum | 2026-01-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
17 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 2001-05-25 - 2008-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1537 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 60 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 88 | 4 | € 3.025,- | |
| 2002 | 228 | 8 | € 3.047,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2003 | 153 | 10 | € 3.100,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 112 | 3 | € 3.271,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 57 | 6 | € 3.399,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-NH-KT | 2026-05-21 | |||
| 83-NX-HL | 2026-05-10 | |||
| 39-RL-BL | 2026-05-08 | |||
| 23-JR-FR | 2026-04-22 | |||
| 19-LZ-SB | 2026-04-11 | |||
| 20-JV-XD | 2026-05-19 | |||
| 89-NB-RJ | 2026-04-09 | |||
| 89-JK-KP | 2026-04-08 | |||
| 44-HS-HF | 2026-04-04 | |||
| 19-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 06-JX-NR | 2026-03-26 | |||
| 15-NG-VK | 2026-03-12 | |||
| 50-NB-PD | 2026-03-10 | |||
| 80-JL-GJ | 2026-03-07 | |||
| 37-JV-RF | 2026-03-15 | |||
| 90-PX-SP | 2026-03-03 | |||
| 22-LP-LN | 2026-02-26 | |||
| 86HPLV | 2020-06-23 | |||
| 91HPHX | 2022-07-18 | |||
| 13JZHH | 2021-01-18 | |||
| 24-HG-LJ | 2022-11-26 | |||
| 72HGXP | 2022-04-23 | |||
| 65-LB-DF | 2025-11-04 | |||
| 17JPS7 | 2021-07-13 | |||
| 74-LF-PS | 2022-08-23 | |||
| 08HZGV | 2022-03-05 | |||
| 52JKJB | 2020-10-18 | |||
| 80-HL-GG | 2022-11-13 | |||
| 41LDNX | 2022-03-02 | |||
| 63-NH-VF | 2023-08-09 |