Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 34.784
€ 7.541,-
Nee
2008
2023-12-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Eos met kenteken 15-GVV-8 is op kenteken gezet in 2008. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 34.784. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met 1.536 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 15-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2023-12-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-09-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-09-19 |
| APK vervaldatum | 2027-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Eos cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 3.566 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Eos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 3.566,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 144.812 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 961 |
| Periode | 2007-12-19 - 2015-10-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1240 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Aantal import auto's | 390 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 2 | 1 | € 7.759,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 7.759,- | |
| 2008 | 280 | 72 | € 35.963,- | € 6.363,- |
| 2008 | 280 | 72 | € 35.963,- | € 6.363,- |
| 2009 | 253 | 105 | € 36.752,- | € 4.875,- |
| 2009 | 252 | 104 | € 36.752,- | € 4.870,- |
| 2010 | 229 | 53 | € 34.348,- | € 5.554,- |
| 2010 | 229 | 53 | € 34.348,- | € 5.554,- |
| 2011 | 244 | 74 | € 35.552,- | € 4.423,- |
| 2011 | 244 | 74 | € 35.552,- | € 4.423,- |
| 2012 | 134 | 42 | € 37.071,- | € 4.127,- |
| 2012 | 134 | 42 | € 37.071,- | € 4.127,- |
| 2013 | 46 | 17 | € 37.916,- | € 3.796,- |
| 2013 | 46 | 17 | € 37.916,- | € 3.796,- |
| 2014 | 37 | 18 | € 37.315,- | € 3.069,- |
| 2014 | 37 | 18 | € 37.315,- | € 3.069,- |
| 2015 | 15 | 8 | € 40.592,- | € 5.354,- |
| 2015 | 15 | 8 | € 40.592,- | € 5.354,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| XT-860-T | |||
| 45-SHG-4 | |||
| 51-ZS-FS | |||
| PF-520-B | |||
| 95-ZH-PJ | |||
| NK-643-D | |||
| 13-ZR-KH | |||
| 27-GBN-4 | |||
| 09-ZR-NG | |||
| 48-LRF-7 | |||
| 59-PBL-7 | |||
| L-683-PF | |||
| 3-ZRB-08 | |||
| L-601-ZK | |||
| J-876-VX | |||
| 12-SRN-4 | |||
| 49-NBV-6 | |||
| 56-PVK-7 | |||
| 3-XRB-48 | |||
| N-825-BN | |||
| 36-RTD-9 | |||
| 1-XJR-26 | |||
| 74-PBR-3 | |||
| 43-PBP-2 | |||
| 31-HGB-4 | |||
| 81-KRX-6 | |||
| 42-XPL-6 | |||
| 87-SKR-5 | |||
| 37-XXG-9 | |||
| 83-LNS-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-KPG-9 | 2026-05-19 | |||
| RT-488-T | 2026-05-13 | |||
| KF-583-R | 2026-05-21 | |||
| XT-272-B | 2026-05-07 | |||
| XN-540-Z | 2026-04-29 | |||
| K-669-TJ | 2026-05-17 | |||
| 73-JJN-5 | 2026-04-25 | |||
| 70-NGB-9 | 2026-05-03 | |||
| 25-PDD-2 | 2026-05-16 | |||
| 18-LPK-2 | 2026-05-07 | |||
| 10-PDD-3 | 2026-05-21 | |||
| H-210-GX | 2026-05-20 | |||
| 55-GDX-1 | 2026-05-19 | |||
| 24-PBN-5 | 2026-05-13 | |||
| GPN-33-V | 2026-04-30 | |||
| JD-561-J | 2026-04-28 | |||
| 18-LGK-8 | 2026-04-23 | |||
| H-866-KV | 2026-04-18 | |||
| P-848-NG | 2026-05-15 | |||
| 54-ZN-NZ | 2026-03-29 | |||
| 73-JBG-9 | 2026-03-21 | |||
| 83-TBF-8 | 2026-05-07 | |||
| 75-JFH-8 | 2026-03-25 | |||
| J-885-PJ | 2026-03-10 | |||
| 39-GDJ-1 | 2026-03-07 | |||
| XF-236-F | 2026-03-11 | |||
| 04-LJT-4 | 2026-03-11 | |||
| 2-ZRB-83 | 2026-03-06 | |||
| 33-LXS-2 | 2026-02-24 | |||
| 62-JDD-2 | 2024-09-06 |