Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.457,-
Nee
1999
2026-02-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken 15-DF-VS is op kenteken gezet in 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1799 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.2 l/100 km. Met 1.350 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 10-06-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1799 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-07-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-07-23 |
| APK vervaldatum | 2026-06-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.132 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1769 |
| Periode | 1997-11-05 - 2001-01-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 8.984,- | |
| 1997 | 7 | 0 | € 7.559,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 178 | 1 | € 7.889,- | |
| 1998 | 86 | 3 | € 8.905,- | |
| 1999 | 55 | 1 | € 9.029,- | |
| 1999 | 158 | 0 | € 7.972,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 2000 | 90 | 1 | € 8.164,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.030,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TZ-RT-78 | 2026-04-23 | |||
| 52-FL-HP | 2026-04-27 | |||
| TX-NV-06 | 2026-05-15 | |||
| 55-FL-HP | 2026-04-07 | |||
| XD-FG-45 | 2026-04-20 | |||
| 42-DT-TS | 2026-04-02 | |||
| TF-JD-37 | 2026-04-11 | |||
| TV-FD-87 | 2026-04-07 | |||
| SX-NS-53 | 2026-03-22 | |||
| ZH-JL-27 | 2026-03-14 | |||
| XN-XJ-80 | 2026-03-21 | |||
| 73-DV-GR | 2021-10-29 | |||
| ZHJL24 | 2021-01-22 | |||
| 96-FS-ZL | 2023-08-21 | |||
| XH-PP-19 | 2022-09-28 | |||
| 27-DF-RZ | 2021-11-30 | |||
| XN-XJ-70 | 2022-04-06 | |||
| 71-FD-FB | 2023-05-09 | |||
| 60-FD-RS | 2024-03-27 | |||
| 36-FP-FN | 2022-12-23 | |||
| 49-FS-BG | 2021-11-05 | |||
| XB-XS-84 | 2025-04-15 | |||
| SPGP41 | 2023-01-14 | |||
| XN-GV-16 | 2026-02-23 | |||
| TT-GJ-44 | 2021-09-18 | |||
| 15-DJ-BV | 2022-11-14 | |||
| 50-GD-XF | 2021-01-05 | |||
| TJ-TN-54 | 2022-03-18 | |||
| 34FJZV | 2020-10-25 | |||
| 53-FL-HP | 2021-04-17 |